Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Ustawa hazardowa 2017

Od pierwszego lipca 2017 roku nowa ustawa hazardowa obowiązuje w pełni. Część przepisów zaostrzono, część zliberalizowano, ale tak naprawdę dla przeciętnego typera ważne jest jedno: od 1 lipca 2017 roku może legalnie obstawiać u polskich bukmacherów, nie tracąc przy tym żadnej wartości oczekiwanej.

Jakie są najważniejsze zmiany w ustawie hazardowej po 1 lipca 2017 roku? Najważniejsza zmiana jest w sumie jedna. Chodzi o blokowanie stron internetowych nielegalnych bukmacherów. Skutkiem tej zmiany był prawdziwy exodus zagranicznych bukmacherów z polskiego rynku. Część z nich się sama wycofała blokując rejestrację Polaków, a pozostali zostali zablokowani przez dostawców Internetu. Obecnie nie ma wyboru pomiędzy legalną grą, a nielegalną grą, bo aby zagrać nielegalnie trzeba się naprawdę postarać.

Kluczowi gracze na rynku bukmacherskim, tacy jak bet365, Bwin, Betano wycofali się z polskiego rynku i będą się starać o licencję w przyszłości. Mniejsi gracze (tacy jak Unibet, Betclic, czy Sekabet) próbują oferować nielegalne zakłady dla Polaków. Warto się poważnie zastanowić, czy w ogóle rozważać grę u nielegalnych bukmacherów skoro ich zalety... przestały być zaletami. Tutaj dokładnie opisujemy zalety bukmacherów legalnych!

Pamiętaj: Ustawa hazardowa zmusiła nielegalnych operatorów do wycofania się z Polski!

Aktualna lista legalnych bukmacherów w Polsce

Proces przyznawania licencji trwa i z każdym miesiącem może się w Polsce pojawić nowy legalny bukmacher. Dlatego - specjalnie dla Was - przygotowaliśmy listę legalnych bukmacherów, którą będziemy stale aktualizować. Dzięki niej unikniesz zadawania pytań w stylu "czy gra w LV bet jest legalna?", "czy Totolotek to legalny bukmacher?", "czy można legalnie wypłacać z forBET?", i tym podobnych.

Na chwilę obecną w Polsce funkcjonuje siedmiu legalnych bukmacherów. Są to:

Pamiętaj: Tylko u powyższych bukmacherów możesz grać zgodnie z prawem w Polsce!