Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Forum typybukmacherskie.org

Fora internetowe powoli tracą swoją pozycję. Tak jak kiedyś wypchnęły z rynku listy mailingowe (niezależnie od branży), tak teraz zostały wypchnięte przez szybsze sposoby komunikacji, czyli głównie facebooka. Na rynku zakładów bukmacherskich fora dyskusyjne ciągle jednak mają rację bytu, a w związku z tym zapraszamy Was na najlepsze z nich: na typybukmacherskie.org

Dlaczego warto zostać użytkownikiem forum bukmacherskiego typybukmacherskie.org? Wiąże się to z kilkoma zaletami. Są to:

  • analizy i dyskusje na temat wydarzeń sportowych;
  • możliwość udziału w konkursach z nagrodami;
  • możliwość poznania wielu ciekawych ludzi.

Nawet najlepszy typer musi się wymieniać informacjami z innymi osobami, bo nie jest w stanie sam objąć ich ogromu. Forum bukmacherskie typybukmacherskie.org to idealne miejsce aby uzyskać takie informacje na temat różnych dyscyplin sportowych. Ponadto w ukrytych działach (typy ekspertów, elita oraz VIP) znajdują się naprawdę dobre typy dla wybranych. Sami również możecie dzielić się swoimi przemyśleniami i typami na forum, a za aktywność otrzymacie darmową gotówkę.

Każdy z Was na pewno lubi konkursy. Z jednej strony uczucie rywalizacji jest nieodłączną cechą typerów, a z drugiej strony możliwość wygrania prawdziwej gotówki pobudza nasze umysły. Udział w konkursach na forum typybukmacherskie.org jest darmowy, a więc nic nie tracąc (a w najgorszym przypadku kilka minut tygodniowo) możecie wygrać pokaźne sumy pieniędzy. Nagrody są wypłacane bezpośrednio do legalnych, polskich bukmacherów!

Wreszcie udzielając się na forum typybukmacherskie.org możecie poznać przyjaciół na całe życie. Systematycznie organizowane są zloty forum w różnych miastach w Polsce, a ich uczestnicy mogę poznać się na żywo, podyskutować o sporcie, pouprawiać sport oraz wspólnie poobstawiać. Oczywiście przy alkoholu!

Jesteś zainteresowany? Kliknij tutaj i odwiedź forum, a następnie zarejestruj się za darmo!

Pamiętaj: typybukmacherskie.org to największe, polskie forum bukmacherskie z ponad 33 tysiącami użytkowników!