Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


bet-at-home

Pamiętacie o bukmacherze bet-at-home? bet at home to jeden z pierwszych bukmacherów, którzy oferowali swoje usługi Polakom. bah (czyli bet-at-home) szybko zdobył wielu zaufanych klientów w Polsce. 

Może dziwić popularność bukmachera betathome, bo nigdy nie słynęli oni z wysokich kursów ani szerokiej oferty. Poza niższymi ligami niemieckimi i austriackimi nie mieli oni w ofercie... prawie nic! bet-at-home potrafił mieć nieczytelną stronę internetową starego typu i tylko kilka zakładów na dany mecz z niskimi kursami. 

Jakimś jednak cudem bardzo dużo Polaków  grało w bet-at-home. Jednym z powodów może być po prostu przyzwyczajenie. Na początku bet-at-home oferował też depozyty tylko na podstawie... screena z banku. To był prawdziwy fenomen (i okazja do oszustw). Oczywiście było to w czasach przed Skrillem, w których u innych bukmacherów czekało się trzy dni na środki. A w bet-at-home  3 minuty!

bet-at-home zasłynął też ciekawymi zakładami. Co będzie pierwsze - Niemcy mistrzem świata w piłce nożnej, czy może człowiek na marsie? Na Niemcy był kurs 1,40. Sporo osób postawiło to przed Mistrzostwami Świata w Niemczech, ale... nie wyszło. Gdy wydawało się, że jednak wygra opcja marsa, to Niemcy wygrali mundial w Brazylii, czym ucieszyli wiele osób.

Drugim ciekawym konkursem bet at home była (a w zasadzie jest) gra o Porsche 911. To był marketingowy majstersztyk firmy bet-at-home. Zasady konkursu są proste - kto najdłużej wytrzyma stawiając jeden zakład dziennie (przynajmniej) wygrywa Porsche 911. Nie opłaca się bukmacherowi? Konkurs rozpoczął się w 2008 roku i trwa do dziś - ciągle gra o auto aż 41 osób!

Zmiana polskiego prawa hazardowego trochę skomplikowała sytuację bukmachera bet-at-home. Pojawiły się pytania: "czy można grać w bet-at-home w Polsce?", "czy bet-at-home jest legalny w Polsce?", "czy bet-at-home łamie prawo?", "czy bet-at-home jest dozwolony?". Na wszystkie te pytania musimy odpowiedzieć negatywnie. 

Od kwietnia 2017 roku bukmacher bet at home nie może oferować zakładów w Polsce. Nie istnieje żadne bet-at-home zezwolenie, które sprawiłoby, że bukmacher bet-at-home legalny w Polsce się stanie. W chwili obecnej nawet Nie można otworzyć strony bet-at-home z przeglądarki internetowej. Wprawdzie bukmacher bet at home umożliwia rejestrację Polakom, ale robiąc to łamią oni prawo. Dlatego zdecydowanie polecamy wybrać polskiego, legalnego bukmachera!

A czy jest temat bet-at-home polska licencja? Innymi słowy czy bet-at-home wróci do Polski? Czy bet-at-home stara się o polską licencję? Na te pytania trudno odpowiedzieć. Na razie musimy tylko napisać, że bet-at-home nie posiada polskiej licencji, a więc gra tam jest nielegalna i niebezpieczna.  Z sytuacji skorzystało wielu polskich bukmacherów, których oferta w obecnej chwili stoi na bardzo wysokim poziomie. Uczciwie trzeba przyznać, że obecnie oferta polskich bukmacherów jest lepsza niż wielu zagranicznych. Ba - u niektórych można nawet obstawiać bez podatku!

Zdecydowanie radzimy się zapoznać z naszym rankingiem legalnych, polskich bukmacherów. Dzięki niemu zawsze będziecie mogli wybrać najlepszego polskiego bukmachera w zależności od tego, czy bardziej interesuje Was oferta, aplikacja mobilna, wysokość kursów, czy inne cechy bukmacherów.