Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2019-07-18

Sponsorem serwisu jest Betfan:

Betfan Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.

Rejestracja u legalnego bukmachera Betfan jest bardzo przyjemna. Przynajmniej rejestracja wstępna, po której możecie grać do kwoty 5000 PLN. Aby grać za większe kwoty niezbędna będzie weryfikacja konta zgodnie z ustawą hazardową (o jej plusach przeczytasz o tutaj)

Jeżeli zastanawiacie się jak otworzyć konto w Betfan, to nic się nie bójcie. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy szczegółową instrukcję rejestracji u bukmachera Betfan. Ze zdjęciami!

Jak się zarejestrować w Betfan?

Początkowa rejestracja u legalnego bukmachera Betfan jest bardzo prosta, szybka i przyjemna. Wynika to z faktu, że Betfan oferuje tak zwane konto tymczasowe, na którym można typować do kwoty 5000 PLN bez dodatkowej weryfikacji. To bardzo przyjemne jeżeli chcecie szybko postawić jakiś typ. Jeżeli zdecydujemy się zostać w Betfan na dłużej, to sama weryfikacja też jest sprawnie przeprowadzana.

Jak otworzyć konto w Betfan? Po pierwsze trzeba wejść na stronę Betfan - tutaj można to zrobić. Po otwarciu strony bukmachera Betfan pojawi Wam się obrazek, który będzie wyglądał następująco:

Podajemy Betfan podstawowe dane (email, hasło, numer telefonu), zaznaczamy wybrane przez nas zgody i klikamy dalej. Następna strona rejestracji wygląda następująco:

Tutaj uzupełniamy kilka danych osobowych (imię, nazwisko, pesel lub obywatelstwo) i zaznaczamy, że chcemy otrzymać bonus Betfan (jeżeli chcemy). Nie trzeba wpisywać kodu bonusowego - ten link automatycznie upoważnia Was do odbioru nawet 3000 PLN w bonusie. Szczegóły na stronie Betfan. Na koniec klikamy otwórz konto. Jeżeli wszystko zrobiliście poprawnie, to zobaczycie poniższy komunikat:

Ostatnim krokiem jest potwierdzenie danych poprzez kliknięcie w link, który przyjdzie mailem od Betfan. To bardzo proste. Następnie wystarczy się zalogować, dokonać depozytu i można już obstawiać do kwoty 5000 PLN. Niestety, aby grać za większe kwoty lub wypłacać środki musimy się zweryfikować wysyłając skan dowodu oraz podając numer konta bankowego (jak u każdego legalnego bukmachera).

Następnie musimy tylko czekać na informację od Betfan, że nasze konto zostało poprawnie zweryfikowane. Dzięki temu, że mamy konto tymczasowy - można w tym czasie obstawiać.

Pora na krótkie podsumowanie. Co trzeba zrobić aby otworzyć konto w Betfan? Wystarczy wykonać te oto proste kroki:

  1. Wejdź na stronę Betfan!
  2. Wypełnij prosty formularz rejestracyjny - koniecznie podając prawdziwe dane.
  3. I już - konto tymczasowe jest otwarte!
  4. Następnie dokonaj weryfikacji, aby aktywować pełną funkcjonalność konta.
  5. W ciągu 24 godzin konto zostanie aktywowane!

Pamiętaj: U bukmachera Betfan można otworzyć konto tymczasowe w kilka sekund!

Betfan Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.