Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2019-07-24

Sponsorem serwisu jest bukmacher Betclic!

Podczas rejestracji w Betclic można podać kod bonusowy: MAXPL

 Betclic Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów   Wzajemnych   Wydane   Przez  Ministra  Finansów.  Udział  w Nielegalnych  Grach  Hazardowych  Może  Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard  Związany Jest Z Ryzykiem.

Pamiętaj: Betclic to nie jedyny legalny bukmacher w Polsce. Kliknij tu i sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów - na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

Betclic

Betclic jest dużym, europejskim bukmacherem, który od niedawna legalnie działa w Polsce. Dzięki temu Polacy mogą bezpiecznie dołączyć do ponad 9 milionów klientów tej firmy. Betclic od razu po zmianie prawa w Polsce postawił na transparentność i zniknął z polskiego rynku, aby wrócić odmieniony i z licencją. Tak samo ta firma czyniła w innych krajach.

Betclic to bukmacher legalnie działający w Polsce, który posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet z dnia 26 września 2018 roku. Takie zezwolenie zwiększa bezpieczeństwo klientów Betclic.

Betclic to europejski bukmacher, który działa legalnie w Polsce, ale jeżeli mieliście konto u zagranicznego bukmachera Betclic, to musicie je otworzyć jeszcze raz na ich polskiej stronie internetowej. 

Standardowo zapraszamy do zapoznania się z obiektywną recenzją firmy bukmacherskiej Betclic, którą przygotowali nasi niezależni eksperci. W recenzji znajdziecie opinie o Betclic, dowiecie się, jaka jest ocena Betclic oraz przeczytacie, jak ten bukmacher wypada w ranking bukmacherów.

Pamiętaj: Betclic to czołowy, europejski bukmacher!

Oferta bukmachera Betclic

Oferta zakładów sportowych legalnego bukmachera Betclic jest dosyć szeroka. Znajdziemy tutaj popularne sporty (każdy bukmacher je ma), takie jak piłkę nożną, koszykówkę, tenis, czy siatkówkę. Znajdziemy tutaj także wiele sportów bardziej niszowych, które nie wszędzie są oferowane (na przykład Petanque, żeglarstwo, czy golf). Nie jest łatwo znaleźć dyscyplinę, której nie można typować w Betclic.

Betclic to także szeroka oferta bukmacherska na esport oraz średnia oferta (ale jednak oferta) na wydarzenia poza sportowe (na przykład na to, kto będzie nowym odtwórcą głównej roli w filmie o agencie 007). 

Oferta bukmachera Betclic nie ogranicza się do najwyższych klas rozgrywkowych. Postawimy tutaj także zakłady na niższe ligi (nie tylko piłkarskie). W zależności od sportu Betclic przygotował też odpowiednią liczbę zakładów pobocznych. Na popularne sporty jest ich naprawdę sporo.

Jak wysokie są kursy w Betclic? To zależy. Na pewno nie jest to bukmacher z najwyższymi kursami na rynku, ale są one dużo lepsze niż kursy nielegalnego bukmachera Betclic, u którego kiedyś można było typować. Wydaje się, że Betclic oferuje kursy na satysfakcjonującym, średnim poziomie. Niestety w Betclic nie zagramy bez podatku, a więc kursy są tak naprawdę niższe o jego wysokość.

w Betclic możecie także oglądać wydarzenia sportowe na żywo za pośrednictwem strony internetowej. Dzięki Betclic TV oprócz typowania wybranych spotkań będzie można je oglądać. W zasadzie bez dodatkowych warunków. Oferta sportów udostępnionych w Betclic TV jest całkiem szeroka (na przykład Bundesliga, NBA, NHL, Wimbledon) i miejmy nadzieje, że będzie stale rozszerzana.

Legalny bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie także zakłady na żywo. Ich oferta jest satysfakcjonująca, ale nie najlepsza na rynku. Są zakłady z różnych sportów, sporo zakładów pobocznych, wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe, ale jednak czasem czegoś brakuje.

Bukmacherowi Betclic za ofertę przyznajemy 4 gwiazdki: 

Pamiętaj: W Betclic możemy oglądać sport na żywo! 

Bonusy i promocje w Betclic

Trzymając się zasad z ustawy hazardowej, nie opisujemy bonusów i promocji legalnych bukmacherów w Polsce w naszych recenzjach. To jednak nie jest tajemnica - aktualną ofertę bukmachera Betclic możecie znaleźć:

na ich stronie internetowej!

Podczas rejestracji w Betclic można podać kod bonusowy: MAXPL

 Betclic Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów   Wzajemnych   Wydane   Przez  Ministra  Finansów.  Udział  w Nielegalnych  Grach  Hazardowych  Może  Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard  Związany Jest Z Ryzykiem.

Bukmacherowi Betclic za jakość bonusów i promocji przyznajemy 4 gwiazdki: 

Pamiętaj: Oferty bukmachera Betclic można sprawdzić na ich stronie internetowej! 

Depozyty i wypłaty w Betclic

Po kliknięciu "wpłać" na stronie bukmachera Betclic pojawia nam się jedna możliwość dokonania depozytu: funkcja przelewy24. Na szczęście to tylko funkcjonalność strony i tak naprawdę mamy aż cztery opcje depozytu do Betclic. Po pierwsze są to własnie przelewy24, po drugie zwykły przelew bankowy, po trzecie opcję BLIK za pośrednictwem funkcji przelewy24 i po czwarte kartę kredytową.

Wpłaty do bukmachera Betclic możemy dokonać za pomocą:

  • przelewy24;
  • przelew bankowy;
  • karta kredytowa;
  • BLIK.

Plusem jest, że Betclic nie ma minimalnej kwoty depozytu i dzięki temu możemy wpłacić nawet 1 PLN. Betclic nie pobiera też żadnych prowizji za depozyty na konto. 

Wypłaty środków z naszego konta Betclic dokonamy za pomocą:

  • przelew bankowy.

Wypłaty z bukmachera Betclic prezentują się niestety dużo gorzej. Wypłacić możemy po prostu przelewem bankowym. Fakt - za darmo, fakt - dowolną kwotę bez minimum, ale jednak to dosyć wolna metoda w XXI wieku. 

Bukmacherowi Betclic za jakość depozytów i wypłat przyznajemy 4 gwiazdki: 

Pamiętaj: Betclic to brak minimalnej kwoty depozytu!

Obsługa klienta Betclic

Kontakt z bukmacherem Betclic jest dosyć utrudniony. Nie mają oni punktów stacjonarnych, nie mają livechatu i nie mają nawet działu kontakt na stronie internetowej. Aby się skontaktować z Betclic musimy kliknąć "o nas", a jedyną formą kontaktu jest adres email. To dosyć słabe w dzisiejszych czasach.

Z bukmacherem Betclic możemy się skontaktować przez:

  • E-mail.

Support Betclic natomiast bardzo sprawnie odpowiada na wszystkie problemy. Jest on także polskim działem, a więc swoje problemy możemy zgłaszać w naszym ojczystym języku. To duży plus, ale i standard obecnie.

Bukmacherowi Betclic za jakość obsługi klienta przyznajemy 3 gwiazdki: 

Pamiętaj: Support Betclic działa tylko mailowo! 

Strona internetowa i aplikacja mobilna Betclic

Bukmacher Betclic przygotował swoją stronę internetową w przyjemnych, czerwono-białych barwach. Dosyć standardowo menu znajduje się po lewej stronie i na górze, na środku zakłady, a po prawej stronie nasze kupony. Wszystko wygląda i działa bardzo dobrze.

Minusem strony Betclic jest jej układ. Często znalezienie jakiegoś wydarzenia sportowego lub działu sprawia trudności. Zakłady poboczne oraz zakłady na żywo także mogłyby wyglądać lepiej. 

Betclic przygotował dla swoich użytkowników dwie możliwości mobilnego typowania. Pierwszą jest profesjonalna aplikacja mobilna, która jest dostępna na urządzenia z systemem Android oraz IOS. Działa ona bardzo dobrze i jest w pełni funkcjonalna. Druga opcja mobilnej gry w Betclic, to mobilna wersja ich strony internetowej.

Bukmacherowi Betclic za jakość strony internetowej i aplikacji mobilnej przyznajemy 4 gwiazdki: 

Pamiętaj: Bukmacher Betclic to profesjonalna aplikacja mobilna!

Punkty stacjonarne Betclic

Legalny bukmacher Betclic jest typowo internetowym bukmacherem. W związku z tym nie ma możliwości typować u nich osobiście. Przynajmniej na razie. Każdy z Was sam musi sobie odpowiedzieć na pytanie, czy jest to dla niego minusem, czy może plusem. 

Bukmacherowi Betclic za ilość i jakość punktów stacjonarnych przyznajemy 0 gwiazdek: 

Pamiętaj: Betclic jest internetowym bukmacherem!

Podsumowanie

Bukmacher Betclic w naszym rankingu otrzymał aż 19 gwiazdek!

Nasza ocena: 96% na podstawie 4795 opinii.

Podczas rejestracji w Betclic można podać kod bonusowy: MAXPL

Betclic Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.