Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


bet365

Bukmacher bet365 był do niedawna najlepszym bukmacherem do gry w zakłady bukmacherskie w Internecie. Oferta bet365 była najszersza na rynku,, a zakłady live bet365 był doceniane na całym świecie za swoją ilość kursów. Kursy bet365 również były jedne z najwyższych na rynku. Dosyć powiedzieć, że wielu zawodowych typerów kupowało konta (oczywiście nielegalnie) od innych graczy tylko po to, by grać dalej w bet365. Niestety sytuacja się zmieniła i obecnie w bet365 nie można obstawiać. Sprawdź poniżej dlaczego.

Czy bet365 jest legalny w Polsce? Czy można grać w bet365 w Polsce? Już nie. 1 kwietnia 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa i wtedy bukmacher bet365 wycofał się z Polski. W chwili obecnej nie można zakładać nowych kont w bet365, a na stare nie da się zalogować. bet365 po prostu opuścił polski rynek. Nie można otworzyć strony bet365, nie można się zarejestrować, nie można nawet zobaczyć kursów.

Jak wygląda sprawa z bet365 polska licencja i bet365 zezwolenie na grę w Polsce? Na chwilę obecną bet365 nie posiada polskiej licencji. Trudno powiedzieć czy bet365 wróci do Polski i czy bet365 stara się o polską licencję. Prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości zagraniczni bukmacherzy otrzymają polską licencję (a przynajmniej niektórzy z nich), ale to jest jeszcze jeden powód by u nich teraz nie grać - po co sobie robić kłopoty i zablokować konto skoro kiedyś będzie ono przydatne?

Czy bet365 łamie prawo? Nie. bet 365 wycofał się z polskiego rynku, a więc nie łamie prawa. Aczkolwiek prawo łamią gracze, którzy grają w bet365. Ponieważ bet365 legalny w Polsce nie jest! decydowanie odradzamy Wam grę w bet365. Dlaczego? Bo nie ma co ryzykować, bet365 to nielegalny bukmacher i nawet nie pozwala otwierać kont Polakom.

Gdzie grać jeżeli odpowiedź na pytanie czy bet365 jest dozwolony jest negatywna? Z sytuacji skorzystało wielu polskich bukmacherów, których oferta w obecnej chwili stoi na bardzo wysokim poziomie. Uczciwie trzeba przyznać, że obecnie oferta polskich bukmacherów jest lepsza niż wielu zagranicznych. Ba - u niektórych można nawet obstawiać bez podatku!

Zdecydowanie radzimy się zapoznać z naszym rankingiem legalnych, polskich bukmacherów. Dzięki niemu zawsze będziecie mogli wybrać najlepszego polskiego bukmachera w zależności od tego, czy bardziej interesuje Was oferta, aplikacja mobilna, wysokość kursów, czy inne cechy bukmacherów.