Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Betsson

Betsson to firma, która przez wiele lat była bardzo popularna wśród polskich sympatyków zakładów bukmacherskich. Oferowali w Betsson zarówno zakłady sportowe, jak i kasyno, pokera i gry. Szczególnie w zakładach bukmacherskich i pokerze przygotowali ofertę dedykowaną dla Polaków. Wielu z nas pamięta rewelacyjne turnieje Betsson przygotowane tylko dla Polaków. Do wygrania były nawet drogie zegarki!

W zakładach bukmacherskich Betsson bywał rynkowym średniakiem. Spora oferta, dużo sportów i meczy, ale średnie kursy. Nie niskie, nie wysokie, ale średnie. Ot bukmacher do kilku zakładów w miesiącu. Ponadto Betsson posiadał polski support, który błyskawicznie rozwiązywał nasze problemy.

Bardzo dobre w Betsson były bonusy. Cechowała je pełna przejrzystość (ile obrotu, ile zrobionego, itp.), która nie wszędzie się zdarzała. Do tego Betsson często oferował promocje dla już istniejących klientów. Dlatego wielu z nas nigdy z Betsson nie odeszła. Aż do tego roku.

W tym roku wszystko się zmieniło, bo weszła w życie nowa ustawa hazardowa. Po zapoznaniu się z jej treścią stało się jasne, że zagraniczni bukmacherzy, bukmacherzy bez licencji ministerstwa opuszczą polski rynek. Betsson zezwolenie takiego nie dostał na razie. Betsson polska licencja to dopiero temat przyszłości. W związku z tym gra w Betsson jest na chwilę obecną nielegalna.

Czy można grać w Betsson w Polsce? Tak jak pisaliśmy wcześniej, zgodnie z polskim prawem nie można grać w Betsson z terytorium Polski. Czy Betsson jest legalny w Polsce? Dopóki nie przyjmuje nowych rejestracji i nie pozwala obstawiać Polakom tak. Czy Betsson łamie prawo? Jak wyżej. Czy Betsson jest dozwolony? Na razie nie, ale już wkrótce być może!

Pamiętajcie, że dopóki sprawa Betsson licencja w Polsce nie zostanie rozwiązana, to nie można otworzyć strony Betsson!

Dużo ciekawszym pytaniem jest natomiast czy Betsson wróci do Polski? Miejmy nadziej, że tak. Na pewno nie jest to wykluczone. Czy Betsson stara się o polską licencję? Na szczęście tak. Wprawdzie proces ten może potrwać nawet 2 lata, ale sam fakt starań należy uznać za dobry znak. Za znak, że bukmacher Betsson walczy o polski rynek.

Co robić,, jak żyć skoro Betsson jest nielegalny? Polecamy zapoznać się z ofertą polskich, legalnych bukmacherów. Na przykład, zamiast w Betsson, możecie obstawiać zakłady w polskich bukach. Z sytuacji skorzystało wielu polskich bukmacherów, których oferta w obecnej chwili stoi na bardzo wysokim poziomie. Uczciwie trzeba przyznać, że obecnie oferta polskich bukmacherów jest lepsza niż wielu zagranicznych. Ba - u niektórych można nawet obstawiać bez podatku!

Zdecydowanie radzimy się zapoznać z naszym rankingiem legalnych, polskich bukmacherów. Dzięki niemu zawsze będziecie mogli wybrać najlepszego polskiego bukmachera w zależności od tego, czy bardziej interesuje Was oferta, aplikacja mobilna, wysokość kursów, czy inne cechy bukmacherów.