Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2019-07-24

Sponsorem serwisu jest Betclic:

Podczas rejestracji w Betclic można podać kod bonusowy: MAXPL

Betclic Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.

Ten artykuł musimy zacząć od najważniejszej informacji. Jeżeli ktoś z Was posiadał już wcześniej konto w Betclic, w jego europejskiej, nielegalnej wersji, to musi je założyć od nowa. Stare konta, konta sprzed ustawy hazardowej zostały dezaktywowane i usunięte. To tak naprawdę dobra wiadomość, bo każdy z Was jest czystą kartką dla Betclic i może po raz kolejny skorzystać z ofert powitalnych.

Rejestracja u legalnego bukmachera Betclic jest bardzo prosta. Jeżeli zastanawiacie się jak otworzyć konto w Betclic, to poniżej znajdziecie szczegółową instrukcję takiej rejestracji u bukmachera Betclic. Ze zdjęciami i wszystkimi objaśnieniami!

Jak się zarejestrować w Betclic?

Zakładanie nowego konta u bukmachera Betclic jest dosyć standardowe. Musimy podać podstawowe dane osobowe, zweryfikować adres mailowy i dokonać depozytu (to już jest opcjonalne oczywiście). Podczas rejestracji można też użyć kodu bonusowego MAXPL, który pozwala na skorzystanie z oferty powitalnej Betclic.

Jak otworzyć konto w Betclic? Po pierwsze musicie wejść na stronę Betclic - tutaj można to zrobić. Następnie zobaczycie poniższy obrazek (jeżeli go widzicie, to znaczy, że wszystko jest dobrze): 

Na tej stronie uzupełniamy podstawowe dane osobowe: imię, nazwisko, datę urodzenia oraz adres email. Możemy także zaznaczyć zgody marketingowe oraz regulamin Betclic (ten musimy zaznaczyć). Po wszystkim - pamiętajcie, aby podać poprawne dane - przechodzimy "dalej". Następna podstrona wygląda tak:

Tutaj zmuszeni jesteśmy podać kolejne dane osobowe (to standard w Polsce). Jest to pesel, adres, kod pocztowy, miasto oraz numer telefonu. Pozostał już tylko jeden krok rejestracji w Betclic, który wygląda tak:

Na tej podstronie podajemy nasza nazwę użytkownika, wymyślamy hasło, zadajemy pytanie bezpieczeństwa (szkoda komentować) i opcjonalnie podajemy kod promocyjny Betclic. W tym miejscu można podać kod bonusowy MAXPL , aby skorzystać z oferty powitalnej. Po wszystkim naciskamy "zapisz się".

Następnie musimy potwierdzić adres mailowy w wiadomości, która zostanie wysłana przez Betclic. Po rejestracji możemy już dokonywać depozytów, ale do wypłaty będzie potrzebna weryfikacja konta. Plegaa ona na wysłaniu skanu dokumentu tożsamości oraz danych konta bankowego.

Na koniec zapraszamy na krótkie podsumowanie. Co należy zrobić aby otworzyć konto w Betclic? Wystarczy wykonać kilka poniższych kroków:

  1. Wejdź na stronę Betclic!
  2. Wypełnij prosty formularz rejestracyjny - koniecznie podając prawdziwe dane.
  3. Można podać kod bonusowy MAXPL.
  4. Potwierdź email!
  5. I już - konto jest otwarte!
  6. Następnie dokonaj weryfikacji, aby aktywować pełną funkcjonalność konta.
  7. W ciągu 24 godzin konto zostanie aktywowane!

Pamiętaj: Betclic to szybka i sprawna rejestracja!

Podczas rejestracji w Betclic można podać kod bonusowy: MAXPL

Betclic Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.