Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Unibet

Unibet to jeden z pierwszych bukmacherów,, którzy zdecydowali się wejść na polski rynek. Jeżeli macie już swoje lata, to prawdopodobnie w Unibet pierwszy raz kontaktowaliście się z supportem po polsku, w Unibet stawialiście pierwszy zakład internetowy, w Unibet odebraliście pierwszy bonus od depozytu i w Unibet wygraliście prawdziwe pieniądze!

Unibet również wielokrotnie wspierał różne akcje promocyjne w Polsce - sponsorował sport, organizował turnieje pokerowe. Unibet naprawdę doceniał polskich graczy. Ponadto Unibet to bukmacher z bardzo szeroką ofertą. Rzadko gdzie znajdziemy tyle zakładów pobocznych na wydarzenia sportowe, w tym na zakłady LIVE. Wielu profesjonalnych typerów żałuje, że już nie może grać w Unibet. A dlaczego nie można już grać w Unibet?

W kwietniu 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa, która zaczęła obowiązywać od lipca. Na jej podstawie, oferować zakłady bukmacherskie w Polsce mogą tylko podmioty posiadające licencję ministerstwa finansów. Unibet takiej licencji na razie nie posiada i dlatego gra w Unibet jest nielegalna.

W związku z powyższym nasuwa się kilka pytań:

  • Czy można grać w Unibet w Polsce?
  • Czy Unibet jest legalny w Polsce?
  • Czy Unibet łamie prawo?
  • Czy Unibet jest dozwolony?

Postaramy się na nie teraz krótko odpowiedzieć. Po pierwsze Unibet legalny nie jest. To znaczy - dla sprostowania - Unibet legalny w Polsce nie jest, bo zagranicą radzi sobie dobrze. Ustawa hazradowa zadziałała dobrze i w chwili obecnej nawet nie można otworzyć strony Unibet. Dotyczy to zarówno zakładów bukmacherskich, jak i kasyna oraz pokera Unibet.

Unibet, w przeciwieństwie do innych bukmacherów zza granicy, ciągle przyjmuje rejestracje graczy z Polski. Trzeba sobie jednak odpowiedzieć na pytanie czy warto łamać prawo grając w Unibet? Nasza rada jest prosta - nie warto. Polscy bukmacherzy, o których poniżej, mają nie gorszą (a często lepszą) ofertę od Unibet, a można u nich grać w pełni legalnie. 

Cześć z Was na pewno mimo wszystko tęskni za bukmacherem Unibet. Nostalgia i te sprawy. Dlatego nasuwa się druga seria pytań:

  • Czy Unibet wróci do Polski?
  • Czy Unibet stara się o polską licencję?

W tej chwili Unibet jest w Polsce nielegalny. Unibet zezwolenie na grę chciałby mieć, ale na razie go nie ma. Sprawa Unibet polska licencja jest skomplikowana. Z naszych informacji wynika, że bukmacher Unibet rozpoczął już starania o polską licencję, ale może to potrwać nawet dwa lata. W tym czasie polecamy obstawiać u polskich bukmacherów.

Z sytuacji skorzystało wielu polskich bukmacherów, których oferta w obecnej chwili stoi na bardzo wysokim poziomie. Uczciwie trzeba przyznać, że obecnie oferta polskich bukmacherów jest lepsza niż wielu zagranicznych. Ba - u niektórych można nawet obstawiać bez podatku!

Zdecydowanie radzimy się zapoznać z naszym rankingiem legalnych, polskich bukmacherów. Dzięki niemu zawsze będziecie mogli wybrać najlepszego polskiego bukmachera w zależności od tego, czy bardziej interesuje Was oferta, aplikacja mobilna, wysokość kursów, czy inne cechy bukmacherów.