Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Ranking bukmacherów

Poniżej prezentujemy podsumowanie naszego rankingu bukmacherów. Szczegółową punktację i jej uzasadnienie możecie znaleźć w naszych recenzjach poszczególnych legalnych bukmacherów, które znajdziecie w menu po lewej stronie. W tym miejscu prezentujemy jedynie suche fakty. Dodatkowo uszeregowaliśmy bukmacherów od najlepszych do – naszym zdaniem - najgorszych.

Zanim przejdziecie do lektury polecamy zapoznać się z opisem cech ważnych przy wyborze bukmachera – kliknij tutaj. Warto również przed rejestracją przeczytać szczegółową recenzję wybranego bukmachera. Znajdziecie ją w naszym menu. Przejdźmy teraz już do samego rankingu.

Zaznaczamy też, że nasz ranking staramy się stale (cztery razy do roku lub częściej w przypadku ważnych zmian) aktualizować. Dzięki temu zawsze otrzymujecie dostęp do aktualnych informacji i macie pewność, że rejestrujecie się u najlepszych bukmacherów.

Aktualny ranking bukmacherów (III kwartał 2018 roku): 

1. miejsce: Totolotek

2. miejsce: Fortuna

3. miejsce: LV bet

4. miejsce: forBET

Wyszczególnienie (szczegóły znajdziesz w naszych recenzjach):

BukmacherOfertaBonusy i promocjeDepozyty i wypłatyObsługa klientaStrona internetowa i aplikacja mobilnaPunkty stacjonarne
forBET4/55/53/55/54/5brak
Totolotek5/55/54/54/55/55/5
LV bet5/54/55/54/53/54/5
Fortuna4/54/55/53/55/55/5