Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2019-07-17

Sponsorem serwisu jest bukmacher Betfan!

Betfan Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów   Wzajemnych   Wydane   Przez  Ministra  Finansów.  Udział  w Nielegalnych  Grach  Hazardowych  Może  Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard  Związany Jest Z Ryzykiem.

Pamiętaj: Betfan to nie jedyny legalny bukmacher w Polsce. Kliknij tu i sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów - na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

Betfan

Betfan to legalny bukmacher, który dopiero  niedawno rozpoczął działalność na polskim rynku. Niewielu z Was będzie go na razie kojarzyć, ale swoimi działaniami starają się szybko zdobyć klientów. I wychodzi im to bardzo dobrze. 

Betfan to oczywiście w pełni legalny bukmacher, który posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Można tam obstawiać bez obaw o swoje pieniądze i urząd skarbowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą obiektywną recenzją firmy bukmacherskiej Betfan. Poniższą recenzję opracowali nasi niezależni eksperci. Recenzja zawiera opinie o Betfan, prezentuje jaka jest aktualna ocena Betfan oraz informuje jak bukmacher wypada w ranking bukmacherów.

Pamiętaj: Betfan to nowy gracz na polskim rynku zakładów bukmacherskich!

Oferta bukmachera Betfan

Uczciwie trzeba przyznać, że oferta bukmachera Betfan jest bardzo dobra. Betfan przygotował kursy na naprawdę (prawie) wszystkie sporty na świecie. W Betfan bez problemu możemy obstawiać esport, snooker, MMA, a nawet takie rzeczy, jak: sumo, kabaddi i pesapallo. Ilu z naszych czytelników właśnie sprawdziło, czym w ogóle jest pesapallo?

Betfan to także jedna z najszerszych ofert na esport na rynku. Analitycy bukmachera Betfan przygotowali specjalny dział "esport", w którym możemy typować popularne i mniej popularny gry esportowe z zakładami pobocznymi. Co ważne Betfan oferuje także zakłady na żywo na esport. To bardzo ciekawe rozwiązanie.

Bukmacher Betfan to nie tylko sport. W Betfan możemy typować rozrywkę na najwyższym poziomie. W zasadzie należy stwierdzić, że w Betfan można wytypować prawie wszystko. Mamy tutaj kursy na kierunki wakacyjne Polaków, filmy kinowe, czy ceny benzyny. Interesujące prawda? 

Czy w Betfan można typować niższe ligi? Tak bez problemu. Oferta bukmachera Betfan zadowoli nawet wymagających typerów. Podobnie przedstawia się sytuacja z zakładami pobocznymi. Na piłkę nożną znajdziemy tutaj kilkaset zakładów pobocznych. Z innymi sportami jest trochę gorzej, ale i tak ilość zakładów pobocznych przekracza rynkową średnią. Co bo sami przyznajcie - ilu bukmacherów oferuje zakłądy poboczne na... film "Król Lew"?

Kursy w Betfan przedstawiają się całkiem przyzwoicie. Nie są one wprawdzie najwyższe na rynku, ale nie są też najniższe. Co ważne dzięki specjalnej ofercie Betfan pozwalającej zwiększyć kursy o 14% lub o 20% można założyć, że kursy w Betfan są bardzo wysokie. 

Czy w Betfan można grac na żywo? Tak. Oferta zakładów na żywo w Betfan jest bardzo szeroka. W każdej chwili możemy wytypować wiele zdarzeń z różnych sportów. W tym tych niszowych - na przykład z esportu (który powoli przestaje być niszowy). Zakłądy live w Betfan są także oferowane z dużą liczbą pobocznych zdarzeń.

Bukmacherowi Betfan za ofertę przyznajemy 5 gwiazdek: 

Pamiętaj: W Betfan możemy wytypować naprawdę wszystko! 

Bonusy i promocje w Betfan

Niestety z powodu ograniczeń prawnych w Polsce nie opisujemy bonusów i promocji w naszych recenzjach. Pamiętajcie, że aktualną ofertę bukmachera Betfan możecie znaleźć:

na ich stronie internetowej!

Betfan Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów   Wzajemnych   Wydane   Przez  Ministra  Finansów.  Udział  w Nielegalnych  Grach  Hazardowych  Może  Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard  Związany Jest Z Ryzykiem.

Bukmacherowi Betfan za jakość bonusów i promocji przyznajemy 4 gwiazdki: 

Pamiętaj: Oferty Betfan można sprawdzić na ich stronie internetowej! 

Depozyty i wypłaty w Betfan

Betfan umożliwia deponowanie środków na konto tylko w jeden sposób - za pośrednictwem serwisu przelewy24. Jest to serwis umożliwiający szybkie transfery pieniężne ze swojego banki. Pieniądze znajdą się na naszym koncie Betfan w kilka minut dzięki tej metodzie płatności. Fakt, że jest to bardzo wygodna forma płatności, ale jednak rzuca się w oczy brak innych metod.

Wpłaty do bukmachera Betfan możemy dokonać za pomocą:

  • przelewy24.

Plusem jest, że dzięki systemowi przelewy24 możemy wpłacić do Betfan BLIKiem (w niektórych bankach). Nie ma minimalnej kwoty depozytu do Betfan, a bukmacher za depozyty nie pobiera żadnej opłaty. 

Wypłaty środków z naszego konta Betfan dokonamy za pomocą:

  • przelewy24.

Wypłaty z bukmachera Betfan wyglądają dużo lepiej. Wprawdzie jest to ta sama metoda, ale wypłata na konto bankowe w kilka minut to bardzo dobra cecha polskiego bukmachera. To ciągle rzadkość. Wypłaty z Betfan są oczywiście darmowe i nie ma minimalnej kwoty wypłaty. 

Bukmacherowi Betfanza jakość depozytów i wypłat przyznajemy 4 gwiazdki: 

Pamiętaj: Betfan to bardzo szybkie wypłaty!

Obsługa klienta Betfan

Obsługa klienta bukmachera Betfan czynna jest bardzo długo, bo od godziny 9:00 do 23:00 każdego dnia. To bardzo przyjazne godziny otwarcia dla Polaków. Dzięki temu Wasz problem zostanie sprawnie rozwiązany nawet późnym wieczorem - a właśnie wtedy kończy się większość spotkań. 

Z bukmacherem Betfan możemy się skontaktować przez:

  • Live Chat;
  • E-mail;
  • telefonicznie;
  • listownie.

Zestaw form kontaktu z Betfan jest więc standardowy, ale i wystarczający. Typerom raczej nie potrzeba szerszej gamy. Wszystkie problemy są rozwiązywane sprawnie i - co ważne - w języku polskim.

Bukmacherowi Betfanza jakość obsługi klienta przyznajemy 5 gwiazdek: 

Pamiętaj: Support Betfan jest czynny aż do 23:00!.

Strona internetowa i aplikacja mobilna Betfan

Strona internetowa bukmachera Betfan została przygotowana bardzo profesjonalnie. Kolorystyka strony jest wzorowana na pewnym zagranicznym bukmacherze, ale wygląda przyjemnie. Wszystkie podstrony wczytują się sprawnie, a proces płatności i typowania jest bardzo szybki.

Bardzo dobrze w Betfan działa wyszukiwarka zakładów sportowych. Wystarczy wpisać na przykład nazwę drużyny i od razu pojawią się wszystkie zakłady sportowe dostępne dla tego zespołu. To bardzo uproszcza proces typowania w Betfan

Bukmacher Betfan ma na swojej stronie internetowej także dwa dodatkowe działy, które mogą być bardzo przydatne dla typerów. Po pierwsze szeroko rozwinięty dział statystyki, w którym sporo i szybko można sprawdzić. Po drugie blog sportowy, który bardzo dobrze się czyta i który jest codziennie aktualizowany.

Gorzej wygląda sprawa z aplikacją mobilną bukmachera Betfan. W tym momencie legalny bukmacher Betfan nie oferuje możliwości ściągnięcia i typowania przez aplikację mobilną. Mamy jednak zapewnienie, że prace nad takim programem intensywnie trwają. To kwestia tygodni. 

Natomiast można postawić swoje typy w Betfan przez telefon. Wersja mobilna strony internetowej działa bardzo dobrze, a stawianie zakładów i robienie depozytów nie stwarza żadnych problemów. 

Bukmacherowi Betfan za jakość strony internetowej i aplikacji mobilnej przyznajemy 3 gwiazdki: 

Pamiętaj: Bukmacher Betfan niedługo wprowadzi aplikację mobilną!

Punkty stacjonarne Betfan

Tutaj nie ma co owijać w bawełnę - bukmacher Betfan jest bukmacherem internetowym. To legalny bukmacher, ale bukmacher internetowy. W związku z tym w Betfan możemy grac tylko i wyłącznie przez internet. To mała wada w XXI wieku, ale jednak wada i musimy przyznać w tym punkcie 0 gwiazdek.

Bukmacherowi Betfan za ilość i jakość punktów stacjonarnych przyznajemy 0 gwiazdek: 

Pamiętaj: Betfan to typowo internetowy bukmacher!

Podsumowanie

Bukmacher Betfan w naszym rankingu otrzymał aż 21 gwiazdek!

Nasza ocena: 96% na podstawie 4795 opinii.

Betfan Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów   Wzajemnych   Wydane   Przez  Ministra  Finansów.  Udział  w Nielegalnych  Grach  Hazardowych  Może  Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard  Związany Jest Z Ryzykiem.