Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Sportingbet

Od kilku miesięcy otrzymujemy od Was maile o podobnej treści. Jedni się bardziej rozpisują, inni całego maila zawierają w słowach: "Nie można otworzyć strony Sportingbet",  "Czy Sportingbet jest legalny w Polsce" albo "Czy można grać w Sportingbet w Polsce". Aby nie odpowiadać każdemu z osobna przygotowaliśmy ten, krótki, tekst.

Sportingbet legalny w Polsce do końca nigdy nie był, ale przez wiele lat oferował tutaj zakłady bukmacherskie. Ba, trzeba stwierdzić, że Sportingbet był dla wielu polskich graczy głównym miejscem do gry. Sportingbet nigdy nie miał najszerszej oferty na rynku, najwyższych kursów, ani nawet najlepszej oferty LIVE. Z jakiegoś jednak powodu Sportingbet był lubianą firmą, która działała w kilkudziesięciu krajach.

Bukmacher Sportingbet szczególnie mocno inwestował w polskiego pokera. Swego czasu kilak razy w tygodniu odbywały się turnieje na Sportingbet poker w formie "tylko dla Polaków". To było idealne miejsce aby podreperować albo zbudować od zera swój bankroll. Niestety obecnie Sportingbet zezwolenie na pokera w Polsce nie ma. Zresztą na zakłady bukmacherskie też nie ma.

Tak więc czy Sportingbet jest dozwolony, czy Sportingbet łamie prawo? Niestety odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna. Od momentu wejścia w życie ustawy hazardowej (o której wszystko przeczytacie w tym miejscu) Sportingbet polska licencja została utracona. W chwili obecnej gra u bukmachera Sportingbet jest nielegalna i grozi konsekwencjami prawnymi. Co więcej nawet założenie konta, bez wpłacania środków, może być niebezpieczne. Zdecydowanie nie polecamy grać w Sportingbet!

Ciężko jednak stwierdzić co będzie w przyszłości. Czy Sportingbet wróci do Polski? Jest na to spora szansa, ale na pewno nie w tym roku. Czy Sportingbet stara się o polską licencję? Sporo nielegalnych bukmacherów złożyło wniosek o polska licencję. Jej uzyskanie spowoduje, że Sportingbet legalny się stanie ponownie. Prawie na pewno Sportingbet licencję otrzyma, pytanie brzmi tylko kiedy. Dopóki Sportingbet nie ma licencji, zdecydowanie polecamy grać u legalnych bukmacherów.

Z sytuacji skorzystało wielu polskich bukmacherów, których oferta w obecnej chwili stoi na bardzo wysokim poziomie. Uczciwie trzeba przyznać, że obecnie oferta polskich bukmacherów jest lepsza niż wielu zagranicznych. Ba - u niektórych można nawet obstawiać bez podatku!

Zdecydowanie radzimy się zapoznać z naszym rankingiem legalnych, polskich bukmacherów. Dzięki niemu zawsze będziecie mogli wybrać najlepszego polskiego bukmachera w zależności od tego, czy bardziej interesuje Was oferta, aplikacja mobilna, wysokość kursów, czy inne cechy bukmacherów.