Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Expekt

Expekt to prawdziwy pionier zakładów bukmacherskich w Polsce. Ci z Was, którzy są już po trzydziestce na pewno pamiętają, że bukmacher Expekt był jednym z trzech pierwszych bukmacherów, którzy przetłumaczyli swoją stronę na język polski (pozostali to Unibet oraz bet-at-home). Ba, Expekt nie tylko przetłumaczył swoja stronę na język polski, ale też przygotował w pełni profesjonalne podejście do polskich graczy: polski support, polskie sposoby płatności, polska waluta. To był prawdziwy hit w czasach, w których takie bet365 nie wiedziało, gdzie leży Polska.

Expekt, jako bukmacher, zawsze był typowym średniakiem na rynku. Oferował (a w zasadzie oferuje dalej, ale nie w Polsce) dosyć szeroką ofertę, dobre zakłady LIVE, niezłe kursy,, ale... nie była to najszersza oferta, najlepsze zakłady LIVE i najwyższe kursy. Expekt to bukmacher stabilny, bezpieczny, na którym można polegać, ale na pewno nie na podium w Europie!

Niestety w chwili obecnej nie można otworzyć strony Expekt. Dlaczego? Ponieważ posłowie w Polsce zmienili prawo i Expekt legalny w Polsce już nie jest. Co to znaczy? Czy można grać w Expekt w Polsce? Niestety na chwilę obecną nie można grać legalnie w firmie Expekt. Prawnymi konsekwencjami grozi zarówno zakładanie nowych kont w Expekt, jak i korzystanie z już istniejących. Niestety takie są fakty i ani Expekt polska licencja, ani Expekt zezwolenie chwilowo są nieaktualne.

Czy Expekt łamie prawo, skoro pozwala otwierać konta? Niestety tak, Expekt zmieniając adres internetowy swojej strony, łamie polskie prawo i granie u nich jest chwilowo nielegalne. Czy Expekt jest legalny w Polsce? Nie! Czy Expekt jest dozwolony? Nie! Grając w Expekt narażacie się po pierwsze na kary pieniężne ze strony polskiego państwa, a po drugie na utratę pieniędzy - bo skoro gracie w nielegalnej firmie, to Wasze środki nie są w żaden sposób zabezpieczone! 

Co nas czeka w przyszłości? Czy Expekt wróci do Polski? Czy Expekt stara się o polską licencję? Przyszłość pozostaje nieznana. Na pewno zagraniczni bukmacherzy internetowi (na razie nielegalni) starają się i będą się starać o polskie licencje. To jednak potrwa. Ile to potrwa? Nie wiadomo. Zanim Expekt otrzyma polską licencję polecamy stawiać swoje zakłady u któregoś z legalnych bukmacherów z naszej strony. Szczególnie, że są.. legalni!

Z sytuacji skorzystało wielu polskich bukmacherów, których oferta w obecnej chwili stoi na bardzo wysokim poziomie. Uczciwie trzeba przyznać, że obecnie oferta polskich bukmacherów jest lepsza niż wielu zagranicznych. Ba - u niektórych można nawet obstawiać bez podatku!

Zdecydowanie radzimy się zapoznać z naszym rankingiem legalnych, polskich bukmacherów. Dzięki niemu zawsze będziecie mogli wybrać najlepszego polskiego bukmachera w zależności od tego, czy bardziej interesuje Was oferta, aplikacja mobilna, wysokość kursów, czy inne cechy bukmacherów.