Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2018-08-20

Bukmacher Superbet!

Rejestracja na razie zamknięta!

Pamiętaj: Superbet to nie jedyny legalny bukmacher w Polsce Czekasz niecierpliwie na Superbet? Kliknij tu i sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów - na pewno znajdziesz tam bonus dla siebie!

 

Superbet

Nie lubimy pisać o bukmacherach, którzy jeszcze nie posiadają licencji na przyjmowanie zakładów przez Internet, ale tym razem musimy. Dlaczego? Ponieważ dostajemy od Was zbyt dużo pytań w stylu: Co to jest bukmacher Superbet? Czy Superbet jest legalny w Polsce? Jakie są opinie o Superbet? Jak postawić zakład w Superbet? Czy Superbet zakłady bukmacherskie oferuje? Jakie są wady i zalety Superbet? Jak grać w Superbet? I tak dalej. W tym artykule odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania o Superbet i na wiele innych pytań.

Zacznijmy od najważniejszych informacji. Po pierwsze Superbet to legalny bukmacher, który ma zgodę na oferowanie zakładów sportowych, ale na razie tylko w punktach naziemnych. Na ten moment w Superbet możemy zagrać tylko osobiście. Aktualnie Superbet stara się o licencję na organizowanie zakładów sportowych przez Internet i niedługo ją dostanie.

Poniżej recenzujemy legalnego bukmachera Superbet. Pamiętajcie jednak, że ta recenzja będzie ulegać zmianom, bo Superbet się ciągle rozwija. W tym momencie rejestracja w Superbet jest niemożliwa ale jak tylko zostanie otwarta, to poinformujemy o tym pierwsi.

Pamiętaj: Superbet lada moment otrzyma licencję na zakłady przez Internet!

Oferta bukmachera Superbet

Zastanawiacie się co oferuje Superbet? Na pewno nie możemy Wam napisać, co będzie oferować Superbet. Po zdobyciu licencji na zakłady internetowe ich oferta na pewno zostanie rozbudowana. Jednak trzeba zauważyć, że już teraz oferta Superbet wygląda dobrze.

W tym momencie w Superbet możemy zagrać wszystkie popularne sporty oraz kilka sportów niszowych (futbol australijski, lotki, snooker). Superbet przygotował również bardzo dobrą ofertę niższych lig (często dużo niższych niż u konkurencji) zakładów pobocznych (nie tylko na piłkę nożną, ale też na sporty niszowe). ofertę Superbet należy ocenić pozytywnie.

Jakie są kursy w Superbet? Na razie stoją one na średnim poziomie. Nie są najwyższe wśród legalnych bukmacherów, ale też nie są najniższe. Czasami na jeden rezultat  (na przykład na niespodziankę) Superbet oferuje naprawdę wysokie kursy. Trzeba też pamiętać, że po wprowadzeniu wersji internetowej kursy powinny wrosnąć.

Teraz pewnie się spodziewacie, że napiszemy coś w stylu: "w Superbet nie można grać na żywo" lub "Superbet nie oferuje sportów wirtualnych". Niestety (albo na szczęście) nie możemy tak napisać, bo Superbet sporty wirtualne ma w ofercie, a zakłady na żywo Superbet również dobrze działają. Jakim cudem? Obie te możliwości (sporty wirtualne Superbet oraz Superbet LIVE) dostępne są w lokalach Superbet. To pionierska inwestycja - umożliwienie gry na żywo i gry wirtualnej w lokalach naziemnych. Naprawdę jesteśmy ciekawi czy Superbet na tym zarabia.

Jest też druga zaleta tego, że Superbet oferuje zakłady na żywo i sporty wirtualne. Oznacza to, że Superbet będzie to oferował w Internecie w zasadzie automatycznie. Infrastruktura jest gotowa, testy przeszły pomyślnie - teraz wystarczy tylko otrzymać licencję!

Pamiętaj: Oferta Superbet miejscami zadziwia nawet nas!

Bonusy i promocje w Superbet

Promocje bukmacherskie to coś, co typerzy lubią najbardziej. Kiedyś niedostępne u legalnych bukmacherów, dzisiaj jedne z lepszych na świecie. Czy Superbet oferuje bonusy? Co ciekawe tak! Pomimo, że Superbet na razie działa tylko w lokalach naziemnych, to bonus Superbet jest dostępny dla każdego z Was! Jaki bonus oferuje Superbet?

Na razie oczywiście nie jest dostępny bonus powitalny Superbet ani bonus od depozytu Superbet, bo nie można założyć konta ani  dokonać depozytu. W zamian bukmacher Superbet przygotował kilka (!) bonusów zwiększających kursy, zwiększających wygrane, niwelujących ryzyko i tak dalej. Tak to prawda - u naziemnego bukmachera Superbet bez ryzyka można postawić już teraz! 

Szczegółowy i aktualny spis bonusów Superbet zawsze znajdziecie na ich stronie internetowej. My go będziemy uaktualniać, gdy tylko ruszy rejestracja w Superbet. Przy bonusach ważna jest też inna sprawa: bezpieczeństwo. Czy bukmacher Superbet jest bezpieczny? Zdecydowanie: w Superbet bezpieczeństwo jest zapewnione przez licencję Ministerstwa Finansów.

Co jeszcze mógłby zaoferować Superbet? W walce o nowych klientów ważne będą dodatkowe promocje. Mogą oni zaproponować typerom na przykład grę bez podatku w Superbet, albo program lojalnościowy Superbet. Jak grać bez podatku w Superbet? Wystarczy, że marketingowcy Superbet zwiększą wygrane z kuponów o 12%!

Pamiętaj: Superbet pracuje nad swoim bonusem powitalnym! 

Depozyty i wypłaty w Superbet

Tak jak już pisaliśmy: bukmacher Superbet licencja na organizowanie zakładów przez Internet jeszcze nie działa. Ciągle trwają o nią starania, ale dopóki nie zostanie postawiona kropka nad "i", to Superbet nie może uruchomić rejestracji, a co za tym idzie depozytów i wypłat. Innymi słowy na razie nie można odpowiedzieć na pytania: jak wpłacić do Superbet i jak wypłacić z Superbet

Oczywiście swoimi drogami spróbowaliśmy znaleźć odpowiedzieć jak to będzie wyglądało w przyszłości. udało nam się dowiedzieć, że prawdopodobnie wpłaty do Superbet będzie można dokonać za pomocą:

  • Superbet dotpay i przelewy24;
  • Superbet Karta kredytowa;
  • Superbet Skrill;
  • Superbet BLIK.

Natomiast pewne jest że z bukmachera Superbet wypłacimy przelewem bankowym. Wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce oferują taką możliwość wypłaty, bo jest to uregulowane w prawie polskim.

Pamiętaj: Superbet pracuje nad najszybszymi wypłatami! 

Obsługa klienta Superbet

Wydaje się Wam, że skoro bukmacher Superbet jest na razie tylko bukmacherem naziemnym, to nie potrzebuje obsługi klienta? Nieprawda! Taka obsługa klienta Superbet istnieje i działa bardzo dobrze. W tym momencie z supportem Superbet możemy się skontaktować za pomocą:

  • czatu na żywo;
  • maila;
  • telefonu;
  • osobiście w punkcie naziemnym.

Obsługa klienta działa w godzinach otwarcia lokali Superbet i bardzo szybko odpowiada na zgłoszenia. Niestety nie jesteśmy w stanie przetestować reakcji na problemy, bo bez rejestracji problemów po prostu nie ma. Superbet ciągle też prowadzi rekrutację na wiele stanowisk. Przykładowe oferty praca w Superbet znajdziecie na ich stronie internetowej. 

Pamiętaj: W Superbet trwa rekrutacja obsługi klienta!

Strona internetowa i aplikacja mobilna Superbet

Strona internetowa Superbet robi wrażenie. Szczególnie, że na razie jest to tylko strona internetowa bukmachera naziemnego. Kursy są bardzo czytelne, wszystkie podstrony się ładują bez problemu, kolorystyka jest przyjazna dla oka. 

Na razie nie istnieje aplikacja mobilna Superbet. W zamian strona internetowa bukmachera Superbet została przygotowana również w wersji mobilnej, która działa bardzo dobrze. Aczkolwiek miejmy nadzieję, że przed rozpoczęciem rejestracji uda się wypuścić na rynek również aplikację, która przyspieszy cały proces typowania. 

Pamiętaj: Bukmacher Superbet posiada bardzo dobrą stronę internetową! 

Punkty stacjonarne Superbet

Lokale Superbet znajdują się już w całej Polsce. Bukmacher Superbet to idealny przykład, jak rozwijać bukmachera. Ekspansja lokali jest naprawdę imponująca i jeżeli dalej będzie postępować w tym tempie, to zagrozić może najlepszym. Gdzie grać w Superbet? Lista aktualnych lokali dostępna jest na stronie Superbet. Na razie Superbet bukmacher naziemny jest ich wiodącą domeną, ale już niedługo Superbet bukmacher internetowy rozpocznie działalność.

Pamiętaj: Superbet to prawie 50 lokali naziemnych!

Podsumowanie

Superbet na ten moment oferuje jedynie zakłady w punktach naziemnych. Widać już jednak złożoną infrastrukturę przygotowaną pod zakłady internetowe. Rozpoczęcie rejestracji jest kwestią tygodni - sprawdzajcie naszą recenzję aby mieć dostęp do najnowszych informacji.