Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Kto awansował na Mistrzostwa Świata w Rosji?
2017-11-15

Odpowiedź na pytanie kto awansował na Mistrzostwa Świata w Rosji jest już prawie pełna. Dzisiaj w nocy poznamy ostatniego finalistę. Do 31 drużyn dołączy Peru lub Nowa Zelandia. Zdecydowanym faworytem są gospodarze, ale po bezbramkowym remisie w pierwszym spotkaniu niczego nie można być pewnym. Kursy w Totolotek na te wydarzenie przedstawiają się następująco: 1,25 - 6,00 - 12,00. Zdecydowanie warto poszukać tutaj niespodzianki, chociażby za powitalne 20 złotych.

 

 Wyobraźcie sobie, że drużyna Nowej Zelandii jest niepokonana od 10 meczów, natomiast Peru nie wygrało żadnego z ostatnich 3 rozegranych meczów. Czy po takich informacjach powyższe kursy Totolotek wydają się bardziej atrakcyjne? Mimo wszystko drużyna Peru jest zdecydowanym faworytem do awansu na przyszłoroczny Mundial.

Niespodzianka w eliminacjach do Mistrzostw Świata była już nie jedna, a więc porażka Peru nie byłaby taka dziwna. Kto nie jedzie na Mundial? Jak na razie wśród nieobecnych są USA, Holandia, Włochy, Ghana, czy Chile. Peru może dołączyć do nich już dziś w nocy

Aby postawić powitalne 20 zł w Totolotek na te spotkanie trzeba posiadać konto internetowe. Jak otrzymać bonus w Totolotek? Wystarczy rejestracja z tego linku tekstowego. Podczas zakładania konta w Totolotek, koniecznie podaj kod bonusowy 2017 roku Totolotek. Brzmi on: TOPBONUS.


Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Totolotek, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

Totolotek Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.