Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Jak grać bez podatku w forBET?
2017-10-15

Uczciwie należy przyznać, że największą wadą legalnych bukmacherów jest podatek, który musimy płacić przy każdym zakładzie. Stawiając kupon za 100 złotych, płacimy aż 12 złotych podatku do państwa. Jak ominąć podatek w forBET? Na szczęście niektórzy bukmacherzy, a forBET jest jednym z nich, pozwalają nam ominąć lub zmniejszyć podatek. Dzięki temu nasze zyski automatycznie wzrosną!

Czy można stawiać zakłady bez podatku? Nie - wszystkie zakłady są opodatkowane stawką 12%. Powyższe pytanie można jednak zadać trochę inaczej: jak ominąć podatek w forBET? forBET to profesjonalny bukmacher, dla którego dobro graczy jest najważniejsze. I właśnie dlatego firma forBET bierze na siebie ciężar części podatku! Czyli my stawiamy kupon normalnie, państwo normalnie otrzymuje podatek, a nasza wygrana jest większa niż u konkurencji!

Jak grać bez podatku w forBET? Najważniejszą sprawą jest posiadanie aktywnego konta gracza forBET. Jeżeli jeszcze nie posiadacie takiego konta, to koniecznie otwórzcie je klikając w ten link tekstowy. Dzięki temu Wasz bonus powitalny będzie wyższy! Podczas rejestracji podajcie też kod bonusowy forBET 2017, którym jest: TOPBONUS.

Czym jest promocja gramy razem forBET? To właśnie promocja, dzięki której będziecie wygrywać 6% więcej. Promocja gramy razem w forBET polega na tym, że legalny bukmacher forBET dodaje nam do kuponu 6% więcej wygranej. Jakie są warunki braku podatku w forBET? Kupon musi posiadać kurs ponad 2,00 i składać się z trzech lub więcej zdarzeń. I to wszystko - jeżeli spełnicie te wymagania, to Wasza wygrana automatycznie wzrośnie o 6% w forbET!

 

Pamiętaj, aby zakładając konto u legalnego, polskiego bukmachera forBET, skorzystać z tego linku tekstowego. Rejestracja taka pozwoli Wam otrzymać wszystkie bonusy opisane na naszym portalu!  

Pamiętaj: W forBET rejestracja trwa tylko kilka minut!

forBET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.