Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Środowe niespodzianki?
2018-10-31

Dzisiaj w Pucharze Polski może być ciekawie, szczególnie po wczorajszych niespodziankach. Skoro Lech odpadł, a Legia prawie odpadła, to dlaczego Jagiellonia nie miałaby przegrać z GKS Katowice? Kurs na to wynosi 5,0 w Fortuna. Również Miedź Legnica oraz Cracovia mogą odpaść z niżej notowanymi rywalami (odpowiednio z GKS Bełchatów oraz Termalicą Nieciecza). Kombinacja tych trzech niespodzianek może solidnie podreperować budżet w razie sukcesu. Można ją zagrać chociażby u bukmachera Fortuna.
 

 

Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Fortuna, to można się zarejestrować na ich stronie! 

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.