Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Polska ligi w Totolotku!
2017-08-25

Wszyscy widzieliśmy co zrobiła Legia Warszawa oraz reprezentacja Polski. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego jak oddać jakieś typy na naszą polską, nudną Ekstraklasę. Wisła Płock wygrała zaledwie jedno z ostatnich pięciu spotkań. Natomiast Górnik jest niepokonany od sześciu meczów i powinien sobie poradzić z niżej notowanym rywalem. Kibice z Zabrza liczą przede wszystkim na gole lidera klasyfikacji strzelców, Angulo. Postawisz w Totolotku?

Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Totolotek, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!