Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Polska - Nigeria!
2018-03-23

Rozpoczyna się kolejny etap przygotowań reprezentacji Polski do Mundialu, który odbędzie się w Rosji w czerwcu. Pierwszy przystanek to spotkanie towarzyskie z Nigerią, z którą kadra zmierzy się po raz pierwszy. Mecz odbędzie się już dzisiaj o godzinie 20:45. Czy Adam Nawałka zaskoczy nas składem i ustawieniem wyjściowej jedenastki? Jaki padnie wynik na stadionie we Wrocławiu? Sprawdź bogatą ofertę kursów w LVbet!

 

Sprawdź też promocję LVbet przygotowaną na marcowe mecze polskiej kadry i zgarnij dodatkową kasę! Wystarczy postawić dowolny zakład kombinacyjny z jednym wydarzeniem z meczu z Nigerią oraz z jednym z meczu z Koreą. W zamian LVbet da Wam 20 PLN za darmo! Promocja LVbet na reprezentację jest bardzo ciekawa!

Jak typować mecze towarzyskie? Do Mistrzostw Świata przygotowują się także pozostałe drużyny. Najbardziej elektryzująco zapowiadają się pojedynki Niemcy – Hiszpania, Argentyna – Włochy oraz Anglia - Holandia. Ciekawie będzie też w Rosji. Czy gospodarze Mundialu zaskoczą Canarinhos w meczu na Łużnikach? Wszystkie mecze towarzyskie w LVbet możesz postawić po wysokich kursach!

 

 

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera LV bet, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja taka pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

LV BET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów   Wzajemnych   Wydane   Przez  Ministra  Finansów.  Udział  w Nielegalnych  Grach  Hazardowych  Może  Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard  Związany Jest Z Ryzykiem.