Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Wygraj koszulkę Barcelony lub Realu w forBET!
2017-12-23

Już dzisiaj odbędzie się Gran Derbi, czyli przedwczesny prezent gwiazdkowy dla fanów piłki nożnej! Niestety godzina jest nietypowa, bo Barcelona oraz Real Madryt wyjdą na boisko o godzinie 13:00, ale i tak możemy być pewnie, że wszystkie puby z telewizorami będą pełne. Kto wygra dzisiejsze starcie? Z okazji świąt  i meczu forBET rozdaje koszulki! Dodatkowo, to Wy sami zdecydujecie, którą otrzymacie, jeśli wygracie.

Dzisiejsza promocja w kalendarzu adwentowym forBET ma bardzo proste zasady:trzeba postawić dziś kupon na forBET z jak najwyższym kursem całkowitym za minimum 50 PLN i zgłosić się do konkursu. Dziesięć najwyższych kursów całkowitych na kuponach, które okażą się wygrane, otrzymają nagrodę - koszulkę Realu lub Barcelony

A co jeżeli nie posiadacie jeszcze konta u bukmachera forBET? To nawet lepiej, bo wtedy przysługuje Wam dodatkowy bonus forBET! Aby go odebrać wystarczy założyć konto w forBET klikając w ten link tekstowy. Podczas rejestracji koniecznie podajcie kod bonusowy forBET, który brzmi: TOPBONUS.

 

Pamiętaj, aby zakładając konto u legalnego, polskiego bukmachera forBET, skorzystać z tego linku tekstowego. Rejestracja taka pozwoli Wam otrzymać wszystkie bonusy opisane na naszym portalu!  

Pamiętaj: W forBET rejestracja trwa tylko kilka minut!

forBET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.