Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Co to jest mecz+ w Fortuna?
2017-11-27

Polski bukmacher Fortuna zdecydowanie wie jak zdobywać klientów. Tej jesieni oferują oni nową promocję co tydzień, a trzeba uczciwie powiedzieć, że te promocje są naprawdę dobre. Co dzisiaj zaproponowała Fortuna? Coś o czym wielu z Was marzyło - poznajcie promocja mecz plus w Fortuna! Jak działa mecz plus w Fortuna? Ta promocja umożliwia Wam łączenie zdarzeń z jednego meczu na jednym kuponie! Brzmi nieprawdopodobnie? W Fortuna to możliwe!

Pamiętacie ile razy chcieliście zagrać kilka zakładów z jednego spotkania na jednym kuponie i się nie dało? Na przykład wynik meczu, kartki i rzuty rożne? Teraz to możliwe. Tylko w Fortuna! Poznaj promocję MECZ+.

Co to jest mecz plus w Fortuna? Ten produkt to możliwość łączenia wielu zdarzeń z jednego spotkania na jednym kuponie. Dzięki temu rozwiązaniu możesz uzyskać wyższy kurs całkowity zakładu, a co za tym idzie wyższą wygraną i to wszystko podczas jednego meczu!

Jakie są zalety oferty mecz plus w Fortuna? Mecz+ to chociażby więcej możliwości, szansa wytypowania przebiegu całego spotkania; możliwość dużej wygranej już po rozstrzygnięciu jednego spotkania i wiele innych!

Jak działa mecz plus w Fortuna? Stwórz kupon AKO na jedno spotkanie, wybierając po jednym typie z 4 grup:

  • główne zdarzenia: mecz, liczba bramek, dokładny wynik, zawodnik strzeli bramkę, wynik 1. połowy, wynik 1. połowy i całego meczu;
  • kartki i faule: liczba żółtych kartek, liczba czerwonych kartek, liczba fauli;
  • rzuty rożne: liczba rzutów rożnych, kto wykona więcej rzutów rożnych, 1. drużyna wykona X rzutów rożnych, 2. drużyna wykona X rzutów rożnych;
  • spalone: liczba spalonych.

Pamiętaj, że u bukmachera Fortuna możesz postawić swój pierwszy kupon korzystając z bonusu powitalnego 20 PLN! Aby odebrać taki bonus wystarczy otworzyć konto z poniższego banera!


Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Fortuna, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.