Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Czym jest Super Oferta w Fortuna?
2017-11-22

Bukmacher Fortuna oferuje tej jesieni naprawdę dobre promocje dla swoich klientów. Dzisiaj prezentujemy ich kolejną nowość: Fortuna Super Hit (albo Super+ Hit). Czym jest Super Hit? To niejako połączenie podwyższonych kursów ze znanej i lubianej Superoferty Fortuna oraz Hitu dnia FortunaOd dzisiaj możesz stawiać najpopularniejsze spotkania, z różnych dyscyplin, po wysokich kursach, na jednym kuponie. To szansa na jeszcze wyższą wygraną u bukmachera Fortuna!

Jak działa Super Hit w Fortuna? Aby korzystać z najnowszej promocji Fortuna wystarczy stworzyć kupon AKO lub Maxikombi według kilku prostych zasad:

  • aby na kuponie postawić jedno spotkanie z Superoferty Fortuna, to kupon musi składać się z pięciu spotkań z kursem minimum 1,10 (jednym z nich może być Hit Dnia);
  • aby na kuponie postawić dwa spotkania z Superoferty Fortuna, to kupon musi składać się z ośmiu spotkań z kursem minimum 1,10 (jednym z nich może być Hit Dnia);
  • aby na kuponie postawić trzy spotkania z Superoferty Fortuna, to kupon musi składać się z dwunastu spotkań z kursem minimum 1,10 (jednym z nich może być Hit Dnia).

Czyli innymi słowy - bierzemy najlepsze mecze z działu Superoferta Fortuna po wysokich kursach, dodajemy jeden mecz z Hitu dnia Fortuna, całość uzupełniamy ośmioma pewniakami po kursie 1,10 i wygrywamy naprawdę dużo!

Pamiętaj, że u bukmachera Fortuna możesz postawić swój pierwszy kupon korzystając z bonusu powitalnego 20 PLN! Aby odebrać taki bonus wystarczy otworzyć konto z poniższego banera!


Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Fortuna, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.