Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Co to jest Ekspert plus?
2017-11-14

Bukmacher Fortuna kontynuuje promocyjną ofensywę na polskim rynku bukmacherskim. Tydzień temu zwiększyli maksymalną wygraną z jednego kuponu, a teraz wprowadzają do oferty nową promocję: Ekspert plus. Czym jest promocja Ekspert plus w Fortuna?  Jak działa Ekspert plus w Fortuna? Tego dowiecie się z tego newsa. W skrócie, dzięki Ekspert plus można wygrać nawet 33% więcej na kuponie!

Fortuna zdecydowanie nie zwalnia tempa! Przedstawiamy kolejną nowość w ich ofercie: bonus Ekspert plus. O co chodzi? Jeśli typujesz głównie mecze piłkarskie, ale interesujesz się także innymi dyscyplinami, to promocja Ekspert plus w Fortuna jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Co daje bonus Ekspert plus? Jest to bonus kursowy zwiększający Waszą wygraną w zależności od ilości zdarzeń na kuponie. Dzięki bukmacherowi Fortuna wygracie nawet 33% więcej za darmo! I co ważne - macie dowolność kombinowania spotkań z grona rozmaitych wydarzeń sportowych!

Jest to jedyny tego typu produkt pośród legalnych bukmacherów w Polsce!

Jak wygrać w Ekspert plus w Fortuna? Zasady są w zasadzie dwie. Po pierwsze minimalna stawka wynosi 5 zł. Sami przyznacie, że nie jest ona wygórowana. Po drugie bonus zależy od ilości zdarzeń na kuponie. Jaki bonus Ekspert plus można zyskać?

  • 8 i 9 zdarzeń na kuponie – bonus 11% do wygranej!
  • 10 i 11 zdarzeń na kuponie – bonus 22% do wygranej!
  • 12 i więcej zdarzeń na kuponie – bonus 33% do wygranej!

Mało tego, jeżeli prawidłowo wytypujesz wszystkie spotkania z postawionego kuponu, przysługuje Ci dodatkowy bonus w wysokości 5000 złotych (do podziału pomiędzy wszystkie wygrane w Ekspert +).


Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Fortuna, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.