Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Czy Włosi awansują na mundial?
2017-11-12

Trwający weekend to prawdziwa uczta  dla piłkarskich koneserów. Jesteśmy już po pierwszych spotkaniach barażowych w Europie i ciągle mamy wiele niewiadomych. W zasadzie pewna awansu może być tylko Chorwacja. Dania swój mecz zremisowała, Szwajcaria wygrała zaledwie 1:0. Najciekawiej i tak będzie we Włoszech, bo Włosi w pierwszym meczu przegrali ze Szwecją 1:0. Pytanie czy Włochy awansują na Mistrzostwa Świata staje się realne!

Reprezentacja Włoch zajęła w swojej grupie eliminacyjnej dopiero drugie miejsce. Musieli oni uznać wyższość reprezentacji Hiszpanią. Szwecja natomiast musiała uznać wyższość Francji, ale i tak prezentowała się bardzo solidnie i wyprzedziła chociażby Holandię.

W piątek Szwecja po raz pierwszy pokonała Włochów od 1987 roku! W sześciu poprzednich bezpośrednich meczach reprezentacja Włoch wygrała pięciokrotnie. Jak będzie jutro?

 Reprezentacja Włoch jedyny raz - jak do tej pory - nie zakwalifikowała się na Mistrzostwa Świata w 1958 roku, gdy odbywały się one właśnie w Szwecji. Czy historia okaże się zabawna? 

Włochy Szwecja kursy bardzo wysokie znajdziecie u bukmachera Fortuna. Włochy Szwecja typy trzeba będzie selekcjonować bardzo uważnie, bo ten mecz nie ma wyraźnego faworyta.

Kto wygra mecz Włochy Szwecja? Kto awansuje? Minimalnym faworytem do awansu jest Szwecja, ale już faworytem do zwycięstwa są Włosi. Spotkanie będzie pełne walki, a więc warto rozważyć typy overowe!

 

Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Fortuna, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.