Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Jak zarabiać więcej?
2017-11-09

Zastanawialiście się pewnie jak wygrywać więcej w zakładach bukmacherskich? Jak zarabiać więcej? Jak lepiej typować? Na wszystkie te odpowiedzi jest jedna odpowiedz - Totolotek bukmacher aplikacja mobilna. Wprawdzie samo ściągnięcie aplikacji nie zapewni Wam zysków, ale dzięki korzystaniu z aplikacji będzie zarabiać 6% więcej lub przegrywać 6% mniej. A 6% to bardzo dużo w czasach, gdy lokaty bankowe w najlepszym przypadku mają 4%.

 

Jak korzystać z aplikacji Totolotek? Totolotek aplikacja pobierz i obstawiaj to bardzo intuicyjna aplikacja pozwalająca oddawać typy, dokonywać transferów pieniężnych i analizowanie spotkań niezależnie od miejsca Waszego pobytu. Postawienie kuponu w pociągu, w korku, u lekarza nigdy nie było prostsze.

Czy w aplikacji Totolotek można grać bez podatku? Aplikacja Totolotek bonus, który można otrzymać dodatkowo, jest bardzo korzystny. Za pomocą aplikacji mobilnej Totolotek otrzymasz wygraną wyższą aż o 6%! Czyli pół podatku obowiązującego w Polsce bierze na siebie legalny bukmacher Totolotek!

Jak otrzymać 6% więcej w aplikacji Totolotek? Po pierwsze wymagane jest posiadanie konta Totolotek. Aby je otworzyć wystarczy rejestracja z tego linku tekstowego. Podczas rejestracji w Totolotek, koniecznie podaj kod bonusowy 2017 roku Totolotek. Brzmi on: TOPBONUS.

Jeżeli macie już konto w Totolotek, to aby otrzymać 6% więcej wystarczy postawić przez aplikację Totolotek dowolny kupon z minimalnym kursem 2,50, 3 wydarzeniami oraz stawką 20 zł. Proste?


Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Totolotek, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

Totolotek Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.