Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Bonus na Polska - Urugwaj!
2017-11-08

Już w najbliższy piątek odbędzie się kolejny mecz reprezentacji Polski. Zagramy towarzysko z Urugwajem. Kiedy gra reprezentacja promocje u bukmacherów są naprawdę dobre! Tym razem też możemy liczyć na specjalne bonusy. Na przykład LVbet rozdaje 10 PLN za samo zagranie wygranego kuponu na mecze Polski. Mecze, bo oprócz pojedynku z Urugwajem, czeka nas również starcie z Meksykiem. Czy uda nam się dwa razy wygrać?

Jaką promocję na mecz Polski przygotował LVbet? LVbet promocja na mecz Polski jest bardzo przyjemna. To pokaźny dodatek dla graczy rekreacyjnych oraz miły bonus dla zawodowych typerów. O co chodzi? Można otrzymać 10 PLN za samo zagranie kuponu.

Jak otrzymać bonus w LVbet? Bonus w wysokości 10 PLN od LVbet można otrzymać za postawienie na jednym kuponie spotkań Polska - Urugwaj oraz  Polska - Meksyk. Jedyny warunek - kupon musi być wygrany!

Czy są jakieś dodatkowe warunki tego bonusu w LVbet? W zasadzie nie. W promocji bierze udział pierwszy zakład każdego z Was zawierający typy na spotkania Polska - Urugwaj oraz Polska – Meksyk. Wystarczy zakład kombi z dwoma typami! Minimalna stawka zakładu to 20 PLN, a kurs to 1.50. To naprawdę dobry bonus na mecz Polski!

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera LV bet, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja taka pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

LV BET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów   Wzajemnych   Wydane   Przez  Ministra  Finansów.  Udział  w Nielegalnych  Grach  Hazardowych  Może  Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard  Związany Jest Z Ryzykiem.