Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Jaki jest limit wygranych w Fortuna?
2017-11-06

Legalny bukmacher Fortuna wprowadza zmiany i są to zdecydowanie zmiany na lepsze. Od dzisiaj Fortuna podnosi limit maksymalnej wygranej dla wszystkich zawieranych przez Was kuponów! Jaka jest maksymalna wygrana w Fortuna? Od teraz limit wygranych w Fortuna wynosi aż 601 000 złotych! To nawet o 100 000 więcej niż najwyższy limit konkurencji w Polsce! Zdecydowanie warto grać grubo w Fortuna.

Jeżeli lubisz grać za wysokie stawki, jeżeli szukasz okazji do wygrania dużych pieniędzy, ale nie lubisz bawić się i rozbijać zakładów na wiele małych kuponów, to Fortuna jest dla Ciebie idealna. Legalny bukmacher Fortuna od teraz oferuje najwyższe limity wygranych.

Nie od dzisiaj wiadomo, że bukmacherzy naziemni limity wygranych posiadają. Ale dzięki ostatnim zmianom u legalnego bukmachera Fortuna możesz zgarnąć prawdziwą fortunę! Limit w wysokości 601 000 złotych to w zasadzie brak limitu!

Wraz z podniesieniem limitu maksymalnej wygranej, Fortuna znosi także pozostałe dotychczasowe limity. Do tej pory obowiązywała zasada: im większa liczba zdarzeń na kuponie, tym wyższy limit wygranej. Teraz możesz wygrać nawet 601 000 złotych niezależnie od liczby zdarzeń na kuponie. To duże ułatwienie

Czy limity wygranych u bukmacherów w internecie są inne niż w punktach naziemnych? Nie! Nowe warunki obowiązują zarówno w Fortuna online, jak i w punktach przyjmowania zakładów naziemnych Fortuna.

Przypomnijmy to jeszcze raz: ile można wygrać w Fortuna? U legalnego bukmachera Fortuna można wygrać aż 601 000 złotych za jeden kupon!


Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Fortuna, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.