Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Jak otrzymać cashback w forBET?
2017-10-24

Legalni, polscy bukmacherzy są już prężnie działającymi firmami. Nie tylko nadążają za rynkowymi promocjami, ale wręcz je kreują! I tak na przykład w forBET bonus otrzymamy nie tylko za rejestracje nowego konta (chociaż pamiętać trzeba, że oferta powitalna forBET jest genialna), ale też po prostu za grę u nich. Typując w forBET możemy co dwa tygodnie otrzymać zwrot aż do kwoty 700 zł. Tak - tylko w forBET - otrzymacie zwrot części swoich przegranych.

Jak działa cashback w forBET? Zasady tej promocji są bardzo proste. Co dwa tygodnie otrzymamy od forBET wysokość 5% naszych przegranych aż do kwoty 700 zł. Dwutygodniowe okresy, za które przysługuje bonus forBET to:

  • od 1 do 14 dnia miesiąca;
  • od 15 do 28 dnia miesiąca.

Za co forBET wypłaca zwroty? Bonus forBET wynosi 5% od sumy stawek z wszystkich zakładów postawionych w danym okresie, pomniejszonych o wygrane. Innymi słowy cashback w forBET to pięcioprocentowy zwrot przegranych. Co dwa tygodnie, do kwoty 700 zł!

Jak założyć konto w forBET? Powyższa promocja jest oczywiście przeznaczona dla regularnych graczy legalnego bukmachera forBET. Jeżeli jeszcze nie macie tam otworzonego konta forBET, to warto je dzisiaj otworzyć i dołączyć do promocji! Pamiętajcie aby otworzyć konto klikając w ten link tekstowy. Dzięki temu Wasz bonus powitalny będzie wyższy! Podczas rejestracji koniecznie podajcie kod bonusowy forBET 2017, którym jest: TOPBONUS.

I na koniec: obyście nie musieli korzystać ze zwrotu przegranej forBET!

 

Pamiętaj, aby zakładając konto u legalnego, polskiego bukmachera forBET, skorzystać z tego linku tekstowego. Rejestracja taka pozwoli Wam otrzymać wszystkie bonusy opisane na naszym portalu!  

Pamiętaj: W forBET rejestracja trwa tylko kilka minut!

forBET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.