Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Jak wypłacać z LVbet?
2017-10-22

Wypłaty środków zgromadzonych na koncie bukmachera to jedna z najważniejszych rzeczy w typowaniu. Nikt z nas nie lubi mrozić swoich pieniędzy zbyt długo, a niektórzy bukmacherzy na wypłatę każą czekać zbyt długo. Zdecydowanie liderem rynkowym w kwestii wypłat jest legalny bukmacher LVbet, który wypłaci nam środki na konto bankowe w kilka sekund. Nawet dzisiaj (czyli w niedzielę)! Sprawdź jak wyglądają wypłaty z LVbet!

W LVbet minimalna wypłata została ustalona na poziomie 25 złotych. Z jednej strony może się to wydawać sporą kwotą i pewnego rodzaju ograniczeniem, ale tak naprawdę czy ktoś z Was planuje wypłacać mniej?

Dużo ważniejsze jest to, że w LVbet wypłaty prowizja wynosi 0 złotych. Niezależnie od kwoty naszej wypłaty, bukmacher nie policzy sobie za to żadnych kosztów transakcyjnych. Możemy wpłacać i wypłacać z LVbet bez kosztów.

No i najważniejsze - wypłaty z LVbet są najszybsze na rynku. Ile trwa wypłata z LVbet? Kilka sekund. Tak - my nie żartujemy. LVbet wypłaca nam środki na konto bankowe, ale używa do tego metody przelewy24. Dzięki temu naszą gotówkę otrzymamy w ciągu kilku sekund, a nie tak jak u konkurencji w ciągu 24 godzin. To naprawdę duża zaleta, że w niedzielę możemy mieć środki w banku w ciągu 10 sekund!

 

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera LV bet, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja taka pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

LV BET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów   Wzajemnych   Wydane   Przez  Ministra  Finansów.  Udział  w Nielegalnych  Grach  Hazardowych  Może  Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard  Związany Jest Z Ryzykiem.