Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Co to jest Klub Plus Fortuna?
2017-10-19

Legalny bukmacher Fortuna docenia lojalnych graczy. Jeżeli oddajecie sporo typów miesięcznie, to zdecydowanie warto to robić u bukmachera Fortuna. Dlaczego grać w Fortunie? Po pierwsze dlatego, że Fortuna oferuje wysokie kursy. Po drugie dlatego, że za każdy Wasz typ otrzymujecie od Fortuna punkty lojalnościowe. Punkty te następnie możecie wymieniać na darmowe zakłady oraz inne bonusy w Fortuna. Ponadto za punkty w Fortuna możemy po prostu stawiać nasze zakłady.

Co to jest Klub Plus Fortuna? Klub Plus to darmowy program lojalnościowy Fortuna, do którego automatycznie zapisywani są wszyscy gracze, którzy otworzą konto w Fortuna klikając tutaj i podając kod bonusowy 20zadarmo. Otwierając konto w ten sposób otrzymacie 20 PLN bonusu powitalnego, zapiszecie się do programu lojalnościowego oraz otrzymacie aż 1400 punktów na start!

Jak zdobywać punkty Klub Plus Fortuna? Punkty Klub Plus zdobywa się bardzo łatwo. Po prostu za każde postawione 2 zł (co istotne - niezależnie od rezultatu kuponu) otrzymujecie od bukmachera Fortuna 1 punkt Klubu Plus. Czyli każdy kupon postawiony za 50 zł, to otrzymacie 25 punktów. Nie ma limitu górnego. Stawiając za 10 000 zł otrzymujecie aż 5 000 punktów.

Co można kupić w sklepie Fortuna? Program lojalnościowy Klub Plus oferuje Wam nagrody, bo bez tego nie miałby sensu. W sklepie Klub Plus Fortuna znajdziecie zakłady bez ryzyka i darmową gotówkę. My jednak polecamy po prostu stawiać swoje zakłady za punkty. Na przykład koszt zakładu za 10 zł to tylko 1400 punktów, a więc możecie go postawić za samą rejestrację w Fortuna z tego linku tekstowego!


Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Fortuna, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.