Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


LVbet płaci więcej za kozackie kupony!
2017-10-04

Słyszeliście już o promocji Multi Kozak dostępnej u legalnego bukmachera LVbet? Jeżeli zdarza Ci się grać zakłady akumulowane, to ta promocja jest dla Ciebie idealna. Na czym polega promocja Multi Kozak w LVbet? Bukmacher LVbet zwiększa Wasze wygrane z zakładów kombi. Co tydzień można wygrać nagrodę, nawet do kwoty 1000 PLN za darmo! Jedyne co trzeba zrobić, to trafić zakład akumulowany składający się z sześciu lub więcej zdarzeń. Minimalny kurs: 3,00. 

Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera LVbet, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

LV BET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów   Wzajemnych   Wydane   Przez  Ministra  Finansów.  Udział  w Nielegalnych  Grach  Hazardowych  Może  Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard  Związany Jest Z Ryzykiem.