Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Lech Poznań - Legia Warszawa - 0% marży!
2017-10-01

Lech Poznań podejmie dzisiaj o godzinie 18:00 Legię Warszawa. Oba zespoły grają w tym sezonie raczej średnio, ale i tak powinny nam zapewnić wspaniałe widowisko (szczególnie w kontraście do wczorajszej papki). Z tej okazji forBET oferuję kursy bez marży na ten mecz! Nie ważne czy planujesz postawić na zwycięstwo gospodarzy, czy sądzisz, że wygra Legia - w forBET znajdziesz najwyższy kurs na to spotkanie. To jak stawiamy?

Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera forBET, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

Pamiętaj: W forBET rejestracja trwa tylko kilka minut!