Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Legia - Astana w Totolotku!
2017-07-31

W tym tygodniu okaże się czy polski zespół będzie miał szansę zagrać w tym roku w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Szanse Legii Warszawa na awans do kolejnej rundy eliminacyjnej, po porażce z Astaną 1:3 w pierwszym meczu, są niskie. Podopieczni Jacka Magiery muszą wygrać przynajmniej dwoma golami, jeżeli chcą odrobić straty z pierwszego spotkania. Kurs na awans Legii w Totolotku to aż 3,40! Odważysz się postawić?

Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Totolotek, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!