Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Trudna przeprawa Polek na początek
2017-09-22

Dziś startują Mistrzostwa Świata w siatkówce kobiet. Do walki przystąpi szesnaście najlepszych reprezentacji, w tym Polki. Biało-Czerwone rozpoczną rozgrywki od trudnego meczu, w którym się zmierzą z faworyzowanymi Niemkami. Mało tego, kolejne rywalki też do łatwych nie należą. Azerki słyną z mocnej ofensywy, natomiast Węgierki z roku na rok są coraz groźniejsze. Drużyna Jacka Nawrockiego musi wznieść się na wyżyny umiejętności, aby wygrać te spotkania. Zobacz ofertę bukmachera Fortuna!

Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Fortuna, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!