Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Bundesliga w Totolotku!
2017-09-21

Robert Lewandowski ostatnio jest w wyśmienitej formie. Kibice Wolfsburga cały czas mają w pamięci wyczyn Lewandowskiego, który w meczu przeciwko ich ulubieńcom strzelił 5 goli w zaledwie 9 minut. Czy polski napastnik po raz kolejny zostanie katem popularnych Wilków? Dowiemy się tego dopiero jutro, ale już dzisiaj możesz postawić na te i wiele innych wydarzeń w Totolotku. Dokładny wynik w postaci 5:0 wyceniany jest na aż @12,50!

Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Totolotek, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!