Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Ciekawe kursy w forBET!
2017-09-19

Jesteście gotowi na największe hity ligowych zmagań w środku tygodnia? Pamiętajcie też, że w forBET możecie zagrać bez podatku wszystkie mecze nawet w środku tygodnia! Co polecamy? Na pewno warto poszukać wysokich kursów na spotkania Lazio - Napoli, Juventus - Fiorentina oraz Schalke - Bayern. Myślisz, że Lewandowski znowu strzel dwie bramki? Sprawdź jaki kurs przygotował forBET na wypadek takiej sytuacji.

Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera forBET, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

Pamiętaj: W forBET rejestracja trwa tylko kilka minut!