Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


W piątek wraca liga!
2017-09-06

Po przerwie na mecze reprezentacji wracają ligi krajowe. Między innymi, już w piątek, wraca nasza polska Ekstraklasa! Po dobrym początku sezonu Wisła Kraków zanotowała serię dwóch meczów bez zwycięstwa. Spotkanie z Arką Gdynia, która w trzech ostatnich kolejkach wywalczyła zaledwie 1 punkt, będzie dla Białej Gwiazdy okazją, aby wrócić na zwycięskie tory. Kurs w Totolotku na drużynę z Krakowa to aż 2,30 - warto to postawić?

Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Totolotek, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!