Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Legia Warszawa - Cork City
2018-07-17

Takie spotkania powinny być zwykłą formalnością dla polskich drużyn. Kiedyś faktycznie były, ale niestety już nie są. Legia Warszawa walczy w początkowych rundach eliminacji Ligi Mistrzów. Jest wprawdzie faworytem, ale spokojna o awans być nie może. W pierwszym meczu Warszawiacy wygrali zaledwie 1:0. Jaki wynik padnie tym razem? Legalny bukmacher forBET przygotował szeroką ofertę na ten mecz. Postawisz?

Do wyboru w forBET mamy bardzo dużo typów. Rozpoczynając od prostych (i pewnych), takich jak: Legia wygra (1,25), Legia wygra pierwszą połowę (1,65), czy over 2,5 gola (1,85). Kończąc na ciekawych, ale bardziej ryzykownych typach w stylu 4:0 (9,50). Warto znaleźć jakiś typ dla siebie i wygrać!

Pamiętaj, że konto u bukmachera forBET można otworzyć na ich stronie!

Pamiętaj: W forBET rejestracja trwa tylko kilka minut!

forBET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.