Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Ostatni mistrzowski wtorek w Fortuna!
2018-07-08

Lubicie obstawiać na żywo? Zakłady LIVE to bardzo dużo emocji i jeszcze większe szanse na wygrane. Jeżeli lubicie grać na żywo, to warto spróbować tego we wtorek w Fortuna. Dlaczego? Ponieważ fanów gry na żywo Fortuna - w każdy wtorek Mistrzostw Świata - nagradza gwarantowaną premią. Do gry został wam tylko jeden - najbliższy - taki wtorek. Zdecydowanie warto postawić coś w Fortuna LIVE za dwa dni!

 

Jak uzyskać taką gwarantowaną premię w Fortuna? Zasady są bardzo proste. Wystarczy we wtorek postawić zakład w Fortuna (przez stronę lub aplikację mobilną). Zakład musi być zakładem na żywo o minimalnej stawce 20 PLN. Każdy z Was, który spełni te warunki, otrzyma 20 PLN od Fortuna w formie punktów bonusowych. to naprawdę prosta promocja! Pamiętajcie - została Wam tylko jedna szansa na ten bonus.

 

Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Fortuna, to można się zarejestrować na ich stronie! 

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.