Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


LVbet obniża podatek!
2018-07-04

Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji ciągle trwają. Niestety zostało już tylko osiem spotkań! Czekają nas jednak spotkania zdecydowanie najciekawsze. W Grze pozostają dwa zespoły z Ameryki Południowej (Brazylia, Urugwaj) oraz sześć zespołów z Europy (Rosja, Chorwacja, Francja, Belgia, Anglia, Szwecja). Komu z nich uda się dotrzeć do półfinału? Tego dowiemy się już w piątek i w sobotę. Co przygotował  LVbet z tej okazji?

 

 

Z okazji ćwierćfinałów Mistrzostw Świata w Rosji, w LVbet możesz postawić zakłady z niższym podatkiem! W najbliższy piątek i sobotę w godzinach 16:00 - 20:00 podatek bukmacherski w LVbet wyniesie tylko 6%! Oczywiście nie będziecie oszukiwać - pozostałą część pokryje za Was bukmacher LVbet!

Co ważne zakłady z obniżonym podatkiem będzie można stawiać na stronie LVbet, na stronie mobilnej LVbet oraz w ich aplikacji mobilnej! Dzięki temu nie przegapisz swojej szansy na zysk. Zakłady z obniżonym podatkiem obejmą wszystkie mecze ćwierćfinałów Mistrzostw Świata. Wygraj więcej z LVbet!

 

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera LV bet, to można je otworzyć na ich stronie!

LV BET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów   Wzajemnych   Wydane   Przez  Ministra  Finansów.  Udział  w Nielegalnych  Grach  Hazardowych  Może  Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard  Związany Jest Z Ryzykiem.