Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Polska - Senegal w LVbet!
2018-06-19

Mistrzostwa Świata na razie obfitują w niespodzianki. Niemcy przegrały. Brazylia, Argentyna, Hiszpania zremisowały. Anglia, Urugwaj, Francja prawie zremisowały. Pewnie wygrała tylko Rosja i Chorwacja. Na pewno jest więc ciekawie i wyrównanie. Dzisiaj grę rozpocznie polska grupa. Czy Kolumbia będzie kolejną drużyną z Ameryki Południowej, która straci punkty? Jak turniej rozpoczną Polacy

 

To już dziś! Przed nami długo wyczekiwany pierwszy mecz Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji. Na początek zmierzymy się Senegalem! Jak poradzi sobie kadra w starciu z afrykańskim rywalem? Czy ofensywa wykaże się skutecznością i uda się wyeliminować problemy w obronie? Sprawdź bogatą ofertę kursów bukmachera LVbet przygotowaną na to spotkanie.

 Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy. W wielu firmach pracownicy nie przyszli do pracy lub wychodzą z niej wcześniej. Dyrekcje nie mają z tym problemów, bo... same będą oglądać mecz. Plaże będą puste, a bary pełne. Oby piłkarze nie zawiedli! Typuj w LVbet i oglądaj w telewizji.

 

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera LV bet, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja taka pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

LV BET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów   Wzajemnych   Wydane   Przez  Ministra  Finansów.  Udział  w Nielegalnych  Grach  Hazardowych  Może  Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard  Związany Jest Z Ryzykiem.