Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Droga do Moskwy w forBET!
2018-05-24

Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji zbliżają się wielkimi krokami. W związku z tym bukmacher forBET przygotował specjalną promocję, w której łącznie do wygrania są aż 2 miliony w bonusach! Cała promocja podzielona jest na 32 przystanki. Każdy z nich odpowiada jednemu krajowi, który się zakwalifikował na turniej. Każdy przystanek to specjalna promocja - bonusy, freebety i wiele innych. Co forBET przygotował na dzisiaj?

Dzisiaj w forBET czeka na Was podwojenie depozytu aż do kwoty 100 PLN! Dzisiejszy przystanek to Szwajcaria, a więc znane na całym świecie szwajcarskie banki! Z tej okazji w forBET banku czeka na Was podwojenie depozytu!

 Jak podwoić swój depozyt w forBET? Tylko dziś każdy z uczestników promocji "Droga do Moskwy forBET" może liczyć na bonus 100% od pierwszego dzisiejszego depozytu aż do kwoty 100 PLN! Skorzystacie?

Pamiętajcie, że przed otrzymaniem tego bonusu forBET należy obrócić depozytem. Wystarczy jednokrotny obrót minimum dwoma różnymi kuponami kwotą oczekiwanego bonusu. Kurs minimalny 2,0. 

A jeżeli pierwszy raz słyszycie o legalnym bukmacherze forBET i nigdy nie korzystaliście z jego usług, to przysługuje Wam także bonus powitalny forBET! Aby go odebrać wystarczy założyć konto w forBET klikając w ten link tekstowy. Podczas rejestracji koniecznie podajcie kod bonusowy forBET, który brzmi: TOPBONUS.

 

Pamiętaj, aby zakładając konto u legalnego, polskiego bukmachera forBET, skorzystać z tego linku tekstowego. Rejestracja taka pozwoli Wam otrzymać wszystkie bonusy opisane na naszym portalu!

Pamiętaj: W forBET rejestracja trwa tylko kilka minut!

forBET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.