Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Graj bez podatku w Totolotek!
2017-07-28

Bardzo miło nam poinformować, że jeden z naszych partnerów - legalny bukmacher Totolotek pozwala swoim klientom dzisiaj grać bez podatku! To nie jest zachęta do omijania prawa. Po prostu Totolotek zapłaci ten podatek za nas. Zasady są bardzo proste: zagraj dowolny kupon w Totolotek za minimum 100 PLN i z minimalnym kursem 2,00, a nie zapłacisz podatku! Innymi słowy dzisiaj Totolotek powiększa Wasze wygrane o 12%! To na co stawiamy?

Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Totolotek, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!