Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Promocja maraton w Totolotek!
2018-05-07

Słyszeliście już o nowej promocji bukmachera Totolotek? Możesz wziąć w niej udział od dzisiaj i tanim kosztem wygrać w tym maratonie! O co chodzi? Spełnij te proste warunki i wejdź do gry. Pula nagród to aż 100 000 PLN od Totolotek do podziału! Jak wziąć udział w Maratonie Totolotek? Zapisz się do konkursu, graj codziennie do 3 czerwca zawierając zakłady za minimum 10 zł. I to wszystko! Każdy kto tego dokona otrzyma nagrodę od Totolotek.

 

Swój pierwszy zakład w konkursie możesz postawić chociażby na HIT grupy spadkowej w polskiej Ekstraklasie. Przed nami starcie ostatniej z przedostatnią drużyną w tabeli Ekstraklasy. Tylko wygrana, którejś z drużyn przedłuży nadzieje na utrzymanie w lidze. Szczególnie, że Lechia Gdańsk gra ostatnio fatalnie i potrafi wygrać tylko z Arką. Ten kto przegra nie będzie miał już żadnych szans na ratunek przed spadkiem.

Pamiętajcie, że to spotkanie (i wszystkie inne spotkania polskich drużyn) możecie postawić zupełnie bez ryzyka w Totolotek! Aby odebrać 20 PLN od Totolotek wystarczy rejestracja z tego linku tekstowego. Podczas rejestracji w Totolotek, koniecznie podaj kod bonusowy 2017 roku Totolotek. Brzmi on: TOPBONUS.


Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Totolotek, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

Totolotek Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.