Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Co dzisiaj postawić?
2018-03-19

Przed nami dosyć nudny tydzień jeżeli chodzi o wydarzenia sportowe. Ciekawie będzie dopiero za pięć dni, kiedy Polska zagra z Nigerią. Nie macie pomysłu co dzisiaj typować? Fortuna gotowe kupony specjalnie dla Was przygotowała! Tak to prawda - jeżeli nie masz czasu na analizę meczu, albo po prostu nie wiesz co typować, to możesz skorzystać z gotowych kuponów w Fortuna. Jak to działa?

 

Fortuna swoją ofertę nazywa gotowiec. Jest to oferta kuponu przygotowana do zagrania w każdej chwili u bukmachera Fortuna. W zależności od naszych preferencji możemy zagrać wersję standard (sześć spotkań), pewniak (niskie kursy), wariat (wysokie kursy) lub jedną z wielu innych. Co ważne - Jeśli wygenerowany kupon Ci się nie spodoba, to zawsze możesz wygenerować nowy kupon.

Oczywiście zdecydowanie bardziej polecamy skorzystać z typów naszych ekspertów albo samodzielnie zanalizować dane spotkanie. Wtedy szansa na wygraną jest dużo wyższa.


Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Fortuna, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.