Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Darmowy freebet w Totolotek!
2018-02-28

Przed Legią Warszawa ciężki tydzień. W ciągu zaledwie sześciu dni grają z dwoma kontrkandydatami do tytułu. Wczoraj Legia Warszawa grała z Jagiellonią Białystok i tego meczu nie może zaliczyć do udanych. Straciła dwóch zawodników (czerwone kartki), dwa gole (porażka 0:2) i mocno nadszarpnęła morale. Sytuacja do rehabilitacji jest niezwykle trudna, bo w następnej kolejce Legia Warszawa podejmuje Lecha Poznań.

Można powiedzieć, że przed nami polskie Gran Derbi! Chociaż w obecnej sytuacji trafniej byłoby napisać pojedynek przegranych. Legia straciła punkty w dwóch ostatnich meczach, a Lech gra niewiele lepiej. Wszystko wskazuje na to, że ten pojedynek nie zakończy się podziałem punktów. Ostatnie 13 bezpośrednich spotkań zawsze kończyło się wygraną którejś z obydwu drużyn - 7 zwycięstw Legii i 6 Lecha Poznań. Jak będzie w niedziele?

Niezależnie od wyniku macie możliwość otrzymania darmowego freebetu w wysokości 40 PLN od Totolotek. Jak otrzymać freebet w Totolotek? Aby otrzymać ten bonus od Totolotek wystarczy postawić w dniu 4 marca kupon w totolotek z minimum czterema zdarzeniami (w tym jednym z Ekstraklasy). Freebet wyniesie 25% od zagranej kwoty aż do 40 PLN!

Pamiętajcie, że to spotkanie (i wszystkie inne spotkania polskiej Ekstraklasy) możecie też postawić zupełnie bez ryzyka w Totolotek! Aby odebrać 20 PLN od Totolotek wystarczy rejestracja z tego linku tekstowego. Podczas rejestracji w Totolotek, koniecznie podaj kod bonusowy 2017 roku Totolotek. Brzmi on: TOPBONUS.


Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Totolotek, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

Totolotek Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.