Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Olimpijska Ofensywa Fortuny: graj o super nagrody!
2018-02-10

Igrzyska Olimpijskie 2018 w Korei Południowej oficjalnie rozpoczęte! Po ceremonii otwarcia czeka nas walka o medale, a już dzisiaj o medale powalczą nasi rodacy - można by rzec faworyci. To doskonały moment, aby wrócić do gry u legalnych bukmacherów, a w szczególności u bukmachera Fortuna! Dla wszystkich, którzy nie tylko chcą wygrywać, ale chcieliby również zmierzyć się w bezpośredniej rywalizacji z innymi graczami o dodatkowe nagrody, Fortuna przygotowała specjalną promocję.

 

Jak wygląda oferta Fortuna na Igrzyska? W jaki sposób rozpocząć walkę o nagrody? Udział w promocji nie jest niczym trudnym. W Promocji biorą udział osoby, które od dziewiątego do dwudziestego piątego lutego zawarły w Fortuna co najmniej 10 zakładów na dowolne wydarzenia z całej oferty Fortuna. Jedyne ograniczenia:

  • minimalna stawka: 2 PLN;
  • minimalny kurs: 1,60.

Jak wygrać nagrody w promocji olimpijskiej FortunaLiczba punktów każdego uczestnika zostanie ustalona zgodnie ze wzorem: suma stawek zakładów razy suma kursów razy suma wydarzeń. Proste i logiczne.

Co można wygrać w promocji olimpijskiej Fortuna? Łącznie Fortuna rozda aż 50 nagród. Gracze z TOP10 otrzymają nagrodę w postaci zestawu produktów marki 4F; gracze z miejsc 11-20  otrzymają nagrodę pieniężną podstawową w wysokości 300 PLN; gracze z miejsc 21-40  otrzymają nagrodę pieniężną podstawową w wysokości 200 PLN; gracze z miejsc 41-50  otrzymają nagrodę pieniężną podstawową w wysokości 100 PLN.

Nie przegap tej dodatkowej szansy na nagrody w Fortuna.


Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Fortuna, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.