Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Kto zwycięży na Wielkiej Krokwi?
2018-01-27

Jedna z najważniejszych imprez sportowych roku rozpoczyna się dzisiaj. W Zakopanem odbędzie się Puchar Świata w skokach narciarskich. Tym razem będzie to jeden z ostatnich sprawdzianów przed Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi. Jak poradzą sobie Polacy na Wielkiej Krokwi? Czy uda się powtórzyć bardzo dobre wyniki z zeszłego roku? Dzisiaj odbędzie się konkurs drużynowy, a nasze złoto jest bardzo prawdopodobne!

Na zawody w Zakopanem LVbet przygotował dla Was specjalną promocję. Możesz wygrać dodatkowo nawet do 400 PLN! Sprawdź szczegóły na ich stronie wchodząc z poniższego linku.

 

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera LV bet, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja taka pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

LV BET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów   Wzajemnych   Wydane   Przez  Ministra  Finansów.  Udział  w Nielegalnych  Grach  Hazardowych  Może  Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard  Związany Jest Z Ryzykiem.