Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Postaw na Legię w forBET!
2017-08-17

Dzisiaj jedno z ważniejszych wydarzeń piłkarskich dla polskich kibiców. Nasz ostatni klub zagra o możliwość gry w fazie grupowej Ligi Europy. Jak to się skończy? Na razie Legia Warszawa nie daje nam powodów do optymizmu. Dlatego może - zamiast korzystać z najwyższego w sieci kursu na gospodarzy (w forbET) - lepiej pokusić się o obstawienie X2? Decyzja należy do Was. Pamiętajcie, że w forBET możecie zagrać mecze Ligi Europy bez podatku!

Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera forBET, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

Pamiętaj: W forBET rejestracja trwa tylko kilka minut!