Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


LVbet zwiększa sponsoring Wisły Kraków!
2018-01-11

Niezależnie od tego, czy jesteście kibicem Wisły Kraków, czy innego klubu piłkarskiego, to musicie docenić pracę, jaką w polski sport wkłada bukmacher LVbet! Mamy przyjemność poinformować, iż LVbet dalej będzie sponsorował Wisłę Kraków! To bardzo dobra wiadomość dla kibiców Białej Gwiazdy, ale i dla całej ligi polskiej. Każda złotówka płynąca od sponsora, to nic innego, jak poprawa jej jakości! Sprawdź kursy długoterminowe w LVbet związane z Wisłą Kraków już dzisiaj!

Firma LVbet, wspiera Białą Gwiazdę już od marca 2017 roku. Teraz postanowili oni zwiększyć swoje zaangażowanie w klub oraz poszerzyć współpracę z Wisłą Kraków. Widząc duży potencjał sportowy 13-krotnego mistrza Polski zdecydowano się na realizację kolejnych wspólnych projektów!

 

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera LV bet, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja taka pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

LV BET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów   Wzajemnych   Wydane   Przez  Ministra  Finansów.  Udział  w Nielegalnych  Grach  Hazardowych  Może  Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard  Związany Jest Z Ryzykiem.